Eldewar- Město za zdí

31. října 2013 v 16:11 | Kei
Právě jsi se ocitl na tajemném místě v čase, který připomíná středověk. Před tebou je pochmurné město Eldewar onoho středověkého vzhledu, které vypadá, jako by v něm žili duchové. Ať už je jakékoliv, určitě na tebe nedýchá pocitem bezpečí. Domy jsou rozpadlé a i když se zdají opuštěně, město je plné mysteriózních bytostí. V nedohlednu za lesem, který je kolem města, stojí osamocená zeď z tmavého šedého kamení, u které sedává zcela obyčejně vypadající stařík. Za zdí je dlouhá louka a řídké lesy. Nedaleko od zdi je obyčejné lidské město a okolo několik vesnic. Lidé za zeď nechodí, neboť se jí bojí a ani netuší, co za ní je. Stařík tam také jen tak každého nepustí. Pokud se za ní dostane nějaký člověk, musí být něčím výjimečný a velmi statečný.
Eldewar je úkryt pro všechny nadpřirozené bytosti. I přes to, že vypadá opuštěně, funguje v něm díky hojnému počtu obyvatel hospoda, obchody, kovárna, hotel, nevěstinec a spoustu dalších podniků. Zde se nemusí bytosti nijak přetvařovat ani skrývat.

Praví se mnohé legendy o původu města. Mnozí však tvrdí, že bylo domovem mírumilovných bytostí a že jej obehnal zdí tajemný duch lesa, aby město ochránil před temnotou. To se mu nepovedlo a město obsadily i zlé a nebezpečné bytosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bety Bety | Web | 22. listopadu 2013 v 21:17 | Reagovat

Zajímavé:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3