Jižní les

31. října 2013 v 18:18 | Amoris a kei
Jižní les, místo tak odlišné od druhé strany, že zde nežijí žádná krásná stvoření Severního lesa. I víly, které se z lesních stromů a plodin zrodily, ví, že této části jejich domova je lepší se vyhýbat. Ony ví nejlépe, co je bezpečné pro ně i pro ostatní tvory, proto je smrtelníkům radno poslechnout je. A i když prchají před stvořeními noci, i ti by se měli střežit vstoupit na území zasvěcené Darcimianovi.
Místo plné strachu a temnoty. Nemusí se zde vyprávět nic o bludných kořenech. Stačí, pokud se ztratíte v černé mlze - a nenajdete cestu zpět. Třebaže vybloudíte z lesa ven, zůstane ve vás temnota a bude vás postupně zžírat. Ovšem, občas se sem někdo přeci jen podívá. Někteří lidé se vydají až k ruinám, aby zde navštívili na místním hřbitově své blízké, jiní jsou zkrátka jen odvážní. A další mají víc štěstí než rozumu.

,,Děsivé místo. " Řekne krátce Stařík, když se ho na něj zeptáš. ,,Žijí tam duchové, zlé bytosti, přízraky a dokonce prý i samotný Darcimian." ,,Co se s tím lesem stalo?" Zeptáš se. ,,Praví se legendy o tom, že les posedl zlý duch, když přišly temné bytosti a Duch lesa už mu nedokázal pomoci."


MÍSTA

Hřbitov je ukryt mezi ruinami starého Darcimianova sídla. Pokud projdete bezpečně bažinami, které jsou všude kolem, nemáte však vyhráno. Musíte si dávat pozor, říká se, že mrtví zde vstávají z hrobů nejen v noci, aby sloužili svému mocnému pánu... Chcete-li sem donést květiny, je to jen na vás, ale na co byste nikdy neměli zapomenout, je oheň. V okolí hřbitova je pět zlatých kaplí, ve kterých musí vždy svítit oheň. Nesvítí-li, duchové mají přístup k vám, neboť kruh pěti kaplí slouží lidem jako ochrana. Je-li každé světlo zapáleno, kruh je propojen a mrtví tuto hranici nemohou překročit. Nezapomeňte, že oheň může zapálit každý, kdo přijde.
Jste připraveni vkročit na temné místo?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3