Kočičí lidé

31. října 2013 v 21:35 | Kei |  Rasy

Kočičí lidé

Nemají příliš morálky. Dělají si co chtějí, kdy chtějí a kde chtějí. Bývají arogantní, sebestřední a lakomí. I přes to, že jsou z části lidmi, mají určitou toleranci nejen od Elfů ale i od Ducha lesa. Mají přístup do Severního lesa, aniž by za to byli nějak trestáni. Někteří jsou hloupí a někteří inteligentnější. Ti hloupí většinou končí jako obyčejní opilci a letí za každou sukní. Inteligentní využívají svých schopností a mohou být velmi nebezpeční. Poznávacími znaky je ocas, uši a místo nehtů mají drápy. Pak už jsou znaky jen individuální. Někteří mají normální obličej člověka a někteří spíše kočky. Žijí maximálně 150 let.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAloro KIRAloro | E-mail | Web | 9. července 2018 v 1:17 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/swollen-feet-and-legs-during-pregnancy-what-is-your-reaction>swollen feet and legs during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3