Abigail Louise Coulenn

18. listopadu 2013 v 19:13 | PeTka
Vlastník: PeTka


Jméno a příjmení: Abigail Louise Coulenn

Pohlaví: Žena

Rasa: Upír - nečistokrevný

Věk: 17 let

Práce: Barmanka v nevěstinci
Vzhled:
Abby je dost vysoká a štíhlá. Měří dobrý metr osmdesát pět. Kulatý obličej jí lemují do půlky zad dlouhé vlasy. Jejich přírodní barvu nezná - mění se jí každou chvílí. Uprostřed obličeje má krásné čokoládově hnědé oči, malinký nosík a plné rty. Ráda nosívá kalhoty - zvykla si na ně, když se vydávala za muže - a zapletený cop.

Majetek:
Hnědáci Brownie a Nicolas
Malinký pokojík v hostinci

Povaha a záliby:
Abigail Louise je bojovnice - miluje, když může někoho skopnout na zem a nebo dát nějakému hnusákovi přes držku. Mezi její záliby patří taky jízda na koni, která je v boji nezbytná. Vzhledem ke své výchově v nalezinci, bojovné povaze a vydávání se za kluka má strach z nějakých "hurá akcí" s muži, maximálně je uškrtí.

Schopnosti a nadání:
Louise se mečem se ohání lépe než kdokoliv jiný a její šíp téměř nikdy nemine. Koně se nemusí ani držet a nespadne z něj. Její schopnost zahrnuje taky měnění barvy vlasů, ale to Abbs neovlivňuje. Po proměně se naučila ovládat živly a měnit počasí.

Příběh:
Abigail se narodila v jižním Walesu v 18. století. Její rodiče ji nechali v nalezinci a zmizeli. Ze srdce to tam nesnášela. V jedenácti letech se ale změnila. Všichni z nalezince totiž dostávali v jedenácti koně. S Brownií se do sebe zamilovaly na první pohled. Během vyjížděk a volného času byly spolu. Nikomu to nevadilo, protože Abbs stejně neměla žádné kamarádky. Když se ve čtrnácti letech měla stát služkou, utekla spolu s Brow a vydávala se za muže. Nejprve se utábořila v jednom blízkém městě a našla své prarodiče z matčiny strany, kteří ji všechno odkázali. Dozvěděla se, že byli naprosto proti tomu, co matička udělala. Žila s nimi asi čtvrt roku, poté umřeli. Dostala se do armády a dotáhla to během půl roku až ke generálovi. Vedla spoustu válek, dostala spoustu ocenění a s vojáky si velmi dobře rozumněla. Při té poslední válce, krátce po 17. narozeninách, byla Abby odhalena. Nešťastnou náhodou jí byla obvykle pevně držící helma sražena a všichni viděli, že nejde o muže. Abigail dostala mečem ránu do nohy od vlastního důstojníka a od té chvíle tam má obrovskou jizvu. Z bitvy poprvé utekla a schovala se v lese. Když se jí někdo snažil najít, schovala se do dutiny stromu a dostala se tak do Severního lesa společně s Brownií. V Eldewaru pobyla asi tři dny, kdy se záhadně vrátila do 18. století, kde na ni čekala šibenice za válečné podvody. Jaké válečné podvody, říkala si tenkrát, cožpak je žena ve vojsku zločin? Utekla jim na poslední chvíli a opět se navrátila Severním lesem. Bohužel byla po dalších třech dnech deportována zpátky. Naštěstí se dokázala celou dobu skrývat ve svém domě po prarodičích. Vzala si peníze, zlato po babi a nějaké oblečení a vrátila se. Tentokrát už v Eldewaru nadobro zůstala a zatím nikam nezmizela. Našla si práci v nevěstinci jako barmanka a zjistila, že Brownie je březí. Byla kousnuta upírem, proto se jím taky stala.

Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3