Abyss Chainsaw

3. listopadu 2013 v 17:50 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán

- Hráč nezačal hrát do 7 dnů od registrace
Vlastník:
Ore-chan
Jméno a příjmení:
Abyss Chainsaw

Pohlaví:
Žena
Rasa:
Člověk - Obyčejný člověk
Věk:
13
Práce:
-
Vzhled:
Abyss měří 156 cm, je štíhlejší postavy. Má malý hrudník, ale vůbec jí to nevadí. Její pokožka je na člověka bledá. Má černé oči, kratší tmavě hnědé vlasy. Na nose má malou hnědou pihu. Tetování nemá žádné, zastává se názoru, že tetování "špiní". Na krku nosí přívěšek ve tvaru klíče, sama neví proč, prostě se ji líbí.
Majetek:
Nemá dům, přespává kde se dá, ať už je to v hostinci, kde mimochodem neplatí, nebo se s někým domluví. Jediné co vlastní jsou její bílé šaty.
Povaha a záliby:
Většinu času se chová nevinně jako andílek. Na svět pohlíží dost pesimisticky, snaží se jen přežívat, po ničem netouží. Ikdyž se jí něco nelíbí, nic neřekne. Nesnáší mužské pohlaví, nemá problém se k nim chovat neuctivě.
Schopnosti a nadání:
Nemá žádné velké schopnosti. Je jenom obyčejná dívka, které stačí jen přežít do druhého dne.
Příběh:
Abyss se narodila za zdí, ale její rodiče nikdo nezná, jakoby žádní nebyli. Vyrůstala u staré paní, která ale umřela při požáru, který postihul jejich dům. Od té doby přežívá na ulici. Přespává buď v hostinci, ale za nocleh neplatí, protože se před svítáním vytratí, nebo se s někým domluví. V hostinci už má pěkný účet, a proto se často dostává do potíží.
Obrázky:
Chybí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3