Aeris Lavlieta Tamis

5. listopadu 2013 v 22:40 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán


- Hráč byl neaktivní déle než 14 dní.
Vlatník:
Jméno a příjmení:
Aeris Lavlieta Tamis

Pohlaví:
Žena
Rasa:
Bílý skřet (kombinace Elfa a Skřeta)
Věk:
23
Práce:
Lovec, nájemný vrah
Vzhled:
Je malé postavy s temnou kůží, s očima jako temná noc. Má oko s jizvou(pravé), je modré a implantované místo puvodního nefunkčního a má vlasy jako havraní křídla. na pravé tváři má nepěknou jizvu od vlastního druhu když se vymanila z jisté náruče smrti. v pravém uchu dvě naušničky z prstenů bývalého pána, vlasy dlouhé po zadek, vyčesané do vysokého culíku s dredy, copánky a korálky s pírky. na sobe má upnuté kalhoty, vysoké těžké boty s koženým vystužením na kolenech a koltech. tričko s dlouhým rukávem, na hrudi zbroj z temného kovu z mrtvých hor. na zádech těžký kožený kabát s kápí sahající po nos. Na rukách kožené rukavice u opasku krátký meč a váčky s jedy. Každý kousek kůže musí být zakrytý, slunce jí nedělá dobře.
Majetek:
Pes Beast- má dlouhé chlupy zažloutlé zuby a krvežíznivé oči. Má dva ocásky a slyší svého pána na velkou vzdálenost a najde pána kdekoliv.
Kůň Dekaron- s temnou srstí a dlouhou hřívou jako noc. Jeho levá přední noha má velkou jizvu a vystouplé rozštíplé kosti po starém zranění které už je dávno zahojené a noha funguje bez problému, jen vypadá nevábně a odpudivě.
Dále ostatní majetek, co se vejde za sedlo.
Povaha a záliby:
Spíše se straní ostatních, v boji dokáže všechny podržet, jen si dobře vybírá kdo se stane jejím přítelem. Ostatním moc nevěří a elfy z duše nesnáší.
Schopnosti a nadání:
Výborný tichý lovec. Stejně jako vrah umí být velmi mrštná, jelikož je světloplachá specializovala se na život ve tmě kde vidí stejně jako ve dne. žije spíše v přírodě, městům se vyhýbá. dokáže se v přírodě o sebe postarat a najde cestu kdekoliv. Rozezná pachy (tím, že žije v přírodě) čte v ní jako v knize. Má jemný smysl pro tvorbu jedů.
Příběh:
Je to hříčka přírody, když její matku (elfku) v lese přepadl skřet a ... udělal miminko. Po porodu matka zemřela. V jejích 5 letech jí našli skřeti, kteří chtěli všechno živé sežrat. Od toho ta jizva a zničené oko. utekla a přísahala pomstu. Žila v přírodě, tedy spíše v temném močále, kam se ani skřeti neodváží a našla tam i svého psa, poté v nedalekém lese také našla těžce zraněného koně, mohla ho zabít ale něco jí říkalo že jsou na tom stejně. Zajal jí bohatý muž který si z ní udělal otroka, jednoho dne toho bylo moc a v momentě kdy byl v rauši z orgasmů mu vyřízla srdce z hrudi prsteny co nosil. Ty teď nosí jako vzpomínku na uchu s tím, že už nikdy nedovolí nikomu jí vlastnit. Nesnáší kým je, a jak vypadá. Proto se pohybuje jen v noci. Jejím snem je pomsta, najít svého otce (pokud ještě žije) a zabít ho. Zbroj našla v horách, kde jí vyhnal houf elfů před kterými utíkala. Sebrala je nějakému vojákovi, který zemřel v bludišti hor.
Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3