Anuelle Néon

2. listopadu 2013 v 18:32 | PeTka |  Seznam postav
Vlastník:

Jméno a příjmení:
Anuelle Néon

Pohlaví:
Žena

Rasa:
Svobodný démon

Věk:
157 let

Práce:
Ve stáji

Postup ve hře:
thheartwings.gif WINGED heart image by Lyndzee22CT Rozešla se s Reecem Blackem
Porodila dvě děti - Aneese (f) a Renuo (m)Vzhled:
Anu je vysoká asi 160 cm, většině mužů nedosáhne ani na ramena. Její postava je velmi ženská - má velká prsa a větší zadeček. Brala své tělo vážně - živila se jím. Má dlouhé hnědé vlasy, vlnité, a modré oči. Má tetování přes břicho, přes záda a trochu po nohách. Na zádech má ale i jizvu schovanou pod obrázkem černé hvězdy. Nosívá řetízek kolem nohy.

Majetek:
Čtyřpatrový dům
Staré polorozpadlé divadlo před zdí
Stará výstavní síň

Povaha a záliby:
Co se týče emocí, je An uravřená. Otevřená je ale hlavně mužům (popřípadně ženám), kteří s ní chtějí něco mít. Většinou se věnuje mužům před zdí, ale i ti za zdí jí nevadí - jsou divočejší. Chová se obvykle mile, ale pokud po ní chce někdo něco vážnějšího, okamžitě zamítne. Nikdo nezná její trpkou minulost a diví se její odmítavosti.
Mezi její záliby tedy patří kresba, herectví a sex na jednu noc.

Schopnosti a nadání:
Odmala si veškeré emoce vybíjela v kresbě. Většina jejích obrazů je depresivní nebo sexuální. Také k uklidnění používala divadlo. Na pódiu se vždy vyřádila a zapomněla na okolní svět. Umění hrát ji pomohlo ke skrytí své identity. Nejeden muž i žena jí řekli, že na člověka řádí při souloži jako ďábel nebo démon. Nikdo neví, kde je pravda.

Příběh:
Anuelle Néon pochází z malého městečka v jihovýchodní Francii. Otce nepoznala, matku již ve 13 letech ztratila. Začala cestovat po světě a v 15 letech si v Římě nechala udělat první tetování. Tenhle tatér se jí zalíbil. Zjistila, že je upír a prozradila mu, že ona je démonka. Byli spolu přes 50 let. On se poté rozhodl, že ji opustí, že půjde za mladší. Jeho nová dívka byla novorozená blond upírka. Anuelle se rozhodla, že ho získá zpátky - všude za ním chodila a skoro ho na kolenou prosila, aby se vrátil. Když se potom naštval, dal jí velice silnou ránu do zad. Teď tam má jizvu, ale zamaskovanou tetováním. Tehdy to vzdala. Rozhodla se, že nikomu dalšímu nikdy neřekne, že je démon, jen ať ji berou jako člověka. Pět let trénovala a naučila se ovládat proměnu. V 66 letech přišla do Eldewaru. Začala prodávat své tělo za jídlo i peníze jak mužům, tak ženám. Všichni kolem si myslí, že ona je jen obyčejný člověk s občasnými kanibalistickými pudy. Nikdo ale nezná pravdu a ona ji nehodlá nikomu sdělovat. Když jí někdo řekne, že řádí jako démon, zasměje se. Její trpkou minulost nezná nikdo. Bydlí ve svém domě, v tom samém, kam si vodí muže i ženy, avšak jinými chodbami, jinou částí domu. V něm má také ateliér a pódium, na představení nikoho nezve ani je nepořádá, to jí ale nevadí. Práci nepotřebuje, nají se díky večeřím s 'klienty'. Pokud již ji někdo zná až příliš dlouho, zabije ho. Nedovolí, aby někdo poznal její identitu. Lásku i přátelství už kvůli tomu muži s blond upírkou zanevřela. Nevěří na ni. Sex bere jako zábavu a živobytí.

Obrázky:
Andy - dnes již po smrti
Dům Anuelle:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3