Arwen Talos

23. listopadu 2013 v 14:52 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán

- Hráč se nezapsal na čistce

Vlastník:
Jméno a příjmení:
Arwen Talos

Pohlaví:
Žena
Rasa:
Míšenka Elfky a Člověka - Lučišnice
Věk:
20
Práce:
-
Vzhled:
Od Elfů obývající Eldewar se liší víc než by chtěla. Její rysy nejsou tak nápadné, přesto si zachová jejich vzhled. špičaté uši a mírně špičaté uši zahalují dlouhé světlé vlasy, které nosí převážně volně splývající. Její postava by se dala postava jen štíhlá. Typickým poznávacím znakem je mateřské znaménko ve tvaru připomínající půl měsíc na jejím levém rameni.
Oblečení ve kterém jí můžete nejčastěji spatřit jsou, kožené hnědé kalhoty s četným vázáním, které se táhne od kotníků až k rozparku. Stejnou barvu má i krátká tunika, která odhaluje její ploché břicho a ke které je připevněna kápě vystlaná kůží horské ovce. Na čele má čelenku s řetízku, na kterém visí modrý amulet, jenž jí dala její matka, než odešla do věčných lovišť. Je to její jediná památka na normální život, který vedla do svých patnácti let.
Majetek:
Kromě svého luku, který si vyrobila z posvátného stromu, který sídlí v jejich vesnici a nosí ho stále u sebe, vlastní ještě vlastnoručně vyrobené čepele, které ukryla do zápěstní rukavice. Krom těchto zbraní nemá typický majetek. Do domu v její rodné vesnici se vrátit nemůže a o jiný nestojí.
Povaha a záliby:
Do svých patnácti let byla vychovávána jako obyčejná elfka. Získala tak vztah k přírodě, které si váží i dodnes. Je ctižádostivá, puntičkářská a nerada se přesvědčuje o názoru jiných, což ji často přivádí do problémů. Miluje vodu, kterou často vyhledává a u niž dokáže zcela zapomenout na čas a prostor. V mládí četla obsáhlé knihy týkající se historie Eldewaru. Přese všechny kladné vlastnosti ji často přemáhá smutek, který vyplývá z její osamělosti, neboť elfové ji vyhnali jako nečistou a lidé se její druhé tváře straní. Trvá ji déle, než někomu uvěří, což ji dělá zranitelnou
Schopnosti a nadání:
Dokud obývala vesnici naučila se zacházet s lukem a i přes těžké začátky se stal její další rukou. Díky znalosti lesa dokáže splývat s okolím a využívat toho v její prospěch. Krom ostatních má obvyklé elfské schopnosti, jako jsou zbystřené smysli. Je rychlejší než obyčejný člověk a někdy se míchá do bylinkářství, ale ne vždy její pokusy dopadnou tak, jak mají.
Příběh:
Její příběh se začal psát jednoho dne, kdy do lidské vesnice za městem dorazila Mladá elfka jejíž jméno znělo Eridëa. Její příběh by byl také zajímavý, ale pro nás je důležité, že se uchýlila do vesnice proto, že ji naháněl lovec bytostí, jenž zoufale toužil po elfské kořisti. Když se její situace zdála bezvýznamná, potkala muže, který ji změnil život. Jmenoval se Frederick a byl to obyčejný kovář, jenž se v tu chvíli procházel po náměstí a chystal se navštívit trh. Eridëa se s ním nechtěně srazila , čímž jí spadla kápě a odhalila tak svoje ostré rysy. Očekávala nejhorší, jiný člověk by jí okamžitě nahlásil, ale Frederick okouzlen její krásou ji kápi znovu nasadil a pomohl ji schovat se před lovcem. Jeho chata se nacházela na kraji vesnice, kam moc lidí nezavítalo. Proto, po počáteční nedůvěře k muži začala cítit to, čemu se říká láska. Netrvalo dlouho a jejich cit přerostl ve spojení jemuž se nic nevyrovná. Netrvalo dlouho a spojili se i tělesně. Z jejich lásky se za nějakou dobu narodilo dítě. Uzlíček štěstí, děvče, jenž pojmenovali Arwen. Její jméno se dá volně přeložit jako Vznešená paní. Oba věděli, že dál v jejich lásce pokračovat nejde. Už dosud se museli schovávat a spíše přežívat a dítě, které nese znaky obou ras by to jen zhoršilo. Proto se Eridëa rozhodla od Fredericka utéct a vrátit se do rodné vesnice. Zde musela přesvědčit radu, že dítě, které porodila je jejich rasy a že neposkvrní jejich hrdý řád. Teprve, když obětovala své postavení a vzdala se tak nároku členství v radě, ji bylo dovoleno se vrátit. Usadila se na kraji vesnice, kde dceru vyučovala zvykům a schopnostem řádného Elfa. Bohužel její víceméně bezstarostný život, který se i přes menší potíže zapadnout mezi elfské děti táhl do jejích patnácti let, skončil jako mávnutím kouzelného proutku. Její matka, která se přesto, že to nedávala najevo, utápěla žalem, skonala. Ačkoliv měla dovoleno zůstat ve vesnici u sestry její matky připadala najednou nechtěná. Jakoby jí každý dával najevo, že tam nepatří, proto se také rozhodla odejít. Sbalila si to nejnutnější a opustila je. Společně s odkazem její matky, modrým amuletem, který ji darovala a náčrtem podoby svého otce. Po dlouhých letech, kdy putovala krajem jednoho dne spatřila něco, co si myslela, že je jen pohádka, kterou ji povídala matka před spaním. Nádherný Pegas spínající se k výšinám. Jeho krása předčila vše, co do teď ve svém životě spatřila. Když k němu však popošla, zmizel. Přesto ji toto setkání utvrdilo v tom, že její bytost má v tomto světě nějaký cíl, něco, co ji drží při životě. Jak se totiž říká, spatřit Ducha lesa se nepoštěstí jen tak komukoliv. Po tomto shledání se usadila v lidské vesnici, kde se však schovává před lovci bytostí, kteří dokáží vycítit přítomnost kohokoliv, kdo není člověk. Vychází jen v noci a to víceméně na místa, které zná a jsou jí bezpečná
Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3