Eruner Selmaca

9. listopadu 2013 v 1:40 | Kei |  Seznam postav
Vlastník: Kei

Jméno a příjmení: Eruner Selmaca

Pohlaví: Muž
Rasa: Elf - Čaroděj, lukostřelec
Věk: 24
Práce: -Vzhled:
Má zhruba 180 cm na výšku. Oči má modré a vlasy , jak bylo u Elfů vzácné, kaštanově hnědé. Tělo je sportovní postavy. Na sobě má koženou bundu, několik přívěšků, rukavice bez prstů a černé kožené kalhoty. Tedy - většinou. Pokud je ve svém domku v Severním lese, který si udělal ve velkém kmenu stromu, nosí Elfské tuniky. Má doma i slavnostní Elfské brnění, to ale nenosí.
Jeho jelen Dannar je mu vysoký po prsa a má zhruba metrové parohy, které míří do stran, takže se mezi nimi dá bez problémů sedět. Dává mu jednoduchou vázanou ohlávku s provazovými otěžemi. Na záda mu vždy přehodí jen dečku, aby se do ní chytal pot. Vše mu vždy sundavá a pustí ho prozatím do lesa, když přijede do města.
Majetek:
Vlastní domek na kraji Severního lesa ve velkém, starém stromě.
Hnědý jelen Dannar je mu věrným přítelem a vždy se hodí, když se potřebuje někam rychle přemístit.
Vlastní i luk po svém otci a toulec s šípy, ten si nechává doma, do města ho nenosí.
Za opaskem má vždy jen dýku.
Povaha a záliby:
Eruner není žádný rebel, i když se takový zdá být. Miluje přírodu a někdy až příliš uctívá Elfská pravidla. Má vysokou morálku a pokud někoho vidí, jak ničí bezdůvodně les, okamžitě ho začne přesvědčovat, proč je příroda svatá. Je ctižádostivý, puntičkářský, ochotný, obětavý, hodný ale Elfsky nafoukaný. Všechny ostatní rasy považuje za ničitele. Je hodný na své okolí ale když se mu někdo nezdá, je urážlivý a protivný.
Schopnosti a nadání:
S Dannarem je hluboce propojený a dokáže s ním někdy mluvit, takže má jistotu, že až ho bude potřebovat, že si ho vždy najde. Ovládá všechny živly ale každý jen trochu, krom ohně. Nikdy ho ale moc nepoužívá, je to prý špatná vlastnost. Je dobrý v házení nožů a lukostřelbě. Jeho matka ho přiučila léčení a otec boji s mečem. Ten ale nevlastní.
Příběh:
Je to zcela obyčejný elf. Narodil se a žil dlouhá léta ve skrytém Elfím městě v Severním lese. Jeho otec byl bojovník a lukostřelec, matka léčitelka. Zemřeli v boji před 6 lety, když Severní les napadl Darcimian. V matčině rodě bylo několik kouzelníků, kteří ovládali živly, a tak po nich tuto schopnost zdědil. Prožil šťastné dětství ale když rodiče zemřeli, rozhodl se být jako jeho otec. Přidal se k vojsku ale do války nikdy netáhl. Bylo rozpuštěno, když jejich vůdce po dlouhých letech opustil pozemský život. Elfové se rozdělili do jednotlivých klanů a rozhádali se. Když se Eruner už nemohl dívat na to, jak se z rodin stali nepřátelé, odešel s prázdnýma rukama a postavil si domek na okraji lesa. Jednoho dne, když procházel lesem a hledal nějaké jídlo, ho napadla puma, která utekla lovcům. Byla vyděšená, neměli v Severním lese co dělat. Vážně ho poranila, má od ní do dnes lehké jizvy na zádech. Několik dní přežíval v lese až k němu na jeho smrtelné posteli z mechu a kapradí přišel zvláštní tvor. Zdál se být bílý, zářivý a promlouval k němu něžným hlasem. Dal mu úkol, aby se vydal do Eldewaru a našel bojovníka, který by dokázal navždy vyprovodit Darcimiana ze světa. Pak zmizel a když se Erunerovi rozjasnil zrak, stál před ním malý, osamocený koloušek. Díky kolouškovi se Eruner odhodlal a našel svůj dům, kde se týdny léčil a staral o kolouška. ,,Musel mi tě poslat sám Lorian, bez tebe bych zemřel." říkával mu často. Když za 2 roky Dannar vyrostl, Eruner se zapřísáhl, že bude vždy ctít Loriana a že vyplní jeho přání. A tak se oblékl jako nějaký zločinec, do ucha si dal černou naušnici, na krk prosté šperky a vyrazil poprvé do města.
Obrázky:
Podoba, když jde do Eldewaru

Když byl mladší

Jeho domek v lese
Dannar
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3