Exilus Koridon

17. listopadu 2013 v 19:56 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán

- Hráč se nezapsal na čistce

Vlastník:
Jméno a příjmení:
Exilus Koridon

Pohlaví:
Muž
Rasa:
Démon - Potomek Satana
Věk:
22
Práce:
Sběratel duší
Vzhled:
Lidská podoba:
Černé jako havraní pera a relativně dlouhé vlasy.Jeho tetování mu zakrývá celou levou stranu obličeje.Jeho oči tmavé jako nejtemnější tma.Nemá protáhlý obličej,ale ani moc malý.Střední krk,který obepíná jeho amulet,který je důkaz,že není ničí otrok.Má v celku propracované tělo.Nosí svůj černý kabát,který si před proměnou sundavá.Nenosí triko,ale pššt.Nosí potrhané černé kalhoty s malým řetězem.A jeho kontrastující bílý pásek,který obepíná jeho mužné tělo.Nosí nádherný pár černých bot,ale pozor bez ponožek (nemá na ně čas).A měří přibližně 180 cm.Jeho přirození zakrývá železné trenýrky.

Temná podoba:
Má 20 cm dlouhé ostré rovné rohy.Prodloužené vlasy o několik cm.Uši do špičky. Barva jeho pigmentu jest rudá jako krev jeho obětí.Oči rudé jako sklenka vína.Delší asi 2 cm dlouhé špičaté zuby.Jeho postava je asi 4x větší než jeho lidské podoby.Má mohutná křídle,které při jednom rozmachu vznesou jeho tělo do výše 100 m.Jeho drápy jsou 5 cm dlouhé a ostré jako břitva.Ocas,který má na konci špičku ostrou jako ostří šípu.A jeho nožky jsou jako stopy obrovského medvěda.
Majetek:
V lidské podobě vlastní : Koně,Tajemný dům na konci ulice.Meč,Luk a šípy.
V temné podobě : Pouze hůl,kterou chytá duše.
Povaha a záliby:
Není příliš agresivní,ale pokud ho něco rozzlobí uff.Je ochotný pomáhat,ale moc mu to nedovoluje jeho povolání.
Schopnosti a nadání:
Je to profesionální iluzionista.Dokáže převést iluzi k životu a život do iluze.Umí ovládat živly plus čirou energii.Je to amatér v kouzlení,ale taky něco málo umí. Je nesmrtelný.Neublíží mu žádná fyzická,mentální ani psychická bolest.
Není arogantní.Spíše galantní a romantický.
Příběh:
V jeho životě nebylo moc hezkých chvilek.Narodil se v lidském světě.Poprvé se dozvěděl,že je démon,když ho skupina lidí zbila a on se přeměnil.Bohužel pro mě to bylo bolestivou zkušeností.Stalo se to ve škole.A od té doby se táhl světem,ale nedávno se dozvěděl o světě za zdí.Přelétl ji.Našel si práci jako sběratel duší.
Obrázky:
Má lidská podoba :
Má temná stránka :


Kůň :

Meč :
Luk :
Dům :


Hůl :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3