Jak by (ne)měla vypadat vaše registrace?

6. listopadu 2013 v 2:59 | Kei |  Blbinky a Blog
Možná trochu zbytečný článek... ale pro nás velmi důležitý.
Den co den se setkáváme s registracemi, které nás sice potěší, ale pak silně zklamou. Poté je nám nepříjemné hrát si na bohy a rozhodovat, jestli hráče přijmout nebo ne. Přijmuli bychom všechny... ale hra by se pokazila a proměnila v dětské hřiště.
Zde je několik případů, které nás zaskočily nebo pobavily:

1)
Schopnosti a nadání:
roztrhnout člověka na dva kusy,plavat ve vodě, rychlí běh, vysoké skoky, hbitost, trhání věcí,skvělé šplhání po čemkoliv,páření

Komentář: Je samozřejmé, že vlkodlak umí plavat ve vodě a pářit se. Vzali by jste člověka, kterého napadne takhle napsat schopnosti své postavy?

2)
Tvůj email: Neřeknu
Tvůj věk: 100
Příběh tvé postavy: Anabell spadla na hlavu když jí byli 3 roky. To ji tak zblblo, že začala nejdříve jen vraždit zvířata. Pak to byli rodiče. A pak se stala věštkyní.

Komentář: Po takovéto registraci to vypadá, že na hlavu spadla spíše autorka. Pokud po vás něco vyžadujeme, prostě to vyplňte. A pravdivě!

3)
Rasa: Nezkrocený
Specifikace postavy: Čistokrevný (Upír, Vlkodlak)

Komentář: Vidíte někde v závorce název Nezkrocený?

4)
Příběh: když jednou byla mala tak našla u mámi takový meč pučila si ho a skusila s nim neco rozbit otocila se a zabila tátu

Komentář: Přijde vám to smysluplné?

Doufáme, že žádné další odstrašující příklady už nebudeme muset přidávat. A co je nejhorší, z registrací vždy poznáme, kdo skutečně bude hrát a kdo ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3