James Sawyer Ford

13. listopadu 2013 v 21:33 | Kei |  Seznam postav
Vlastník: Kass

Jméno a příjmení: James Sawyer Ford

Pohlaví: Muž

Rasa: Vlkodlak - Čistokrevný

Věk: 60

Práce: Ve svém světěPolicista, v Eldewaru majitel nevěstince

Postup ve hře:
Rozešel se s Oriniel Alcarmo


Vzhled:
Jamesovy vlasy jsou původně hnědé, ale kvůli vzhledu si je velmi rád probarvuje blond barvou a nikdy je nestříhá na krátko. Vlasy jsou jeho láska a nedá na ně dopustit, přestože má mnohdy záchvaty lenosti, kdy je delší dobu neobarví a nechá odrůst, pak je opět nabarví. Tyto záchvaty obsahují také nechuť vlasy třeba i týden mýt, což ho ale vždy dostane do depresí, že se o sebe nestará. Co na něm upoutá jsou oči a zvláštní rysy tváře, které jsou téměř neodolatelné. Už spoustu mužů nalákal na modro-šedé tajemné oči, delší vlasy, hrubé rysy tváře pokryté strništěm a pohled záporáka. V pravém ušním lalůčku se mu třpytí malá náušnice z chirurgické oceli. Na tenké kožené šňůrce omotané na dvakrát má zavěšený přívěsek trojúhelníkovitého tvaru, který má vevnitř žraločí zub.
Jaime, James nebo taky často oslovovaný jako Saw má nádherně vypracované a opálené tělo, přičemž je téměř alergický na ochlupení podpaží, hrudníku a přirození, což vyřešil laserovým odstraněním před pár lety ještě ve svém světě. Když přejdeme vypracované první svaly, namakané ruce a pekáč buchet na břiše, dostaneme se ke dvěma částem - neuvěřitelně sexy zadku a dvaceti centimetrovému penisu, který byl už v jeho světe velmi žádaný jistými typy lidí. Na pravé ruce má vytetované jakési ornamenty táhnoucí se na vnitřní straně předloktí od zápěstí až po loketní jamku.
Na těle se jistě dá sem tam objevit nějaká ta jizva, kterou utrpěl při rvačce buď jako vlkodlak nebo v lidské podobě. Jednu jizvu má dokonce právě kvůli sexu, kdy se jednalo o tak divokou noc, že spadl lopatkou na starou skříňku, překotil drahocenou čínskou vázu z dynastie Ming a zabodl si do lopatky jeden velký střep.
Po rozchodu s Orinem se rozhodl ostříhat vlasy, shodit vousy a snést maximálně tři čtyři dny staré strniště.

Majetek:
Jeho majetkem je vysoký, dobře stavěný služební hnědák, kterého si ale nechal, protože se k sobě až příliš upnuli. Dalším majetkem jsou samozřejmě zbraně útočné i obranné, jeden malý domek na kraji města blízko stájí a nějaké ty pomocné hračičky na svádění. Převážně přípravky na odbourání zábran, které tělo jen příjemně zdroguje a uvolní.
Nevěstinec, který převzal po nešťastně zesnulém majiteli.

Povaha a záliby:
Sawyerova povaha je velmi, ale velmi komplikovaná a zároveň naprosto primitivní. Je to požitkář, mnohdy lev salónu, kterému rozhodně nechybí šarmn a důvtip, temperament a spontánnost, odvaha a podlost. Když něco chce, dostane to i kdyby měl přejít přes mrtvoly a snížit se k těm nejhorším způsobům donucení. Mnohdy to ale není vůbec nutné, protože stačí nahodit pohled, otevřít ústa a vypustit z nich pár slov. V té chvíli dostane svou kořist tam, kam chce - na všechny čtyři před sebe s vystrčeným pozadím, čekajícím na jeho kamaráda. Dokáže být překvapivě něžný, když se jedná o ,poprvé' jeho objevu. Musí na to ale mít náladu a pokud si chce jen užít a není nikde žádný pohledný muž, smíří se i s ženou. Na druhou stranu je schopný kluka jen tak ohnout o stůl a vrazit mu jej plnou silou do těla bez jakéhokoliv varování. To pak funguje jen na té touze, potřebě a chtíči.
Je bisexuál, ale spíše se naklání k mužům, jejich těla ho vzrušují více než ženské kvůli té rozdílnosti, kterou u něžnějšího pohlaví najde málokdy. Příležitostné hračky pro svou zábavu si ale vždy drží poblíž, pokud se jedná o muže.
Miluje, ale naprosto závisle miluje moc a nadvládu nad svou ,obětí', kdy mu muž roztouženě vzdychá a prosí, aby nepřestával a zároveň už chtěl konec. Miluje ten pocit moci, který je naprosto nenahraditelný. Jeho nadrženost pomalu nezná hranit stejně jako výdrž. Jako by se nejednalo o obyčejného vlkodlaka, ale o někoho nadpozemského. Jakožto horkokrevný muž rád pracuje na svém těle, aby vypadalo stále k světu, ale nezapomíná ani na svou hnědou klisničku, která je s ním od narození a jejich vztah trvá již 7 let. Kolem ní rád chodí bez trička, miluje, když ho její pysky lechtají po těle. Tohle je snad i jeho úchylka, kdy bez sebemenšího zaváhání vyjde do ulic bez trička či košile a všichni hledí na jeho tělo. Ještě víc ho vzrušují pohledy kolemjdoucích, kteří sledují vlnicí se tělo na hřbetě neosedlané klisny, jdoucí jen na ohlávce a vodítku. Má svou klisničku dokonale ochočenou a vztah se dá nazvat velmi blízkým.
Další záliby jsou smozřejmě v tomto pořadí: sex, sex, sex, lovení nových obětí, hudba, čtení,....
Po jisté události se jeho povaha velice změnila a začal být klidný, vyrovnaný a pochopil, že sex delší dobu nebude chtít. Rozhodně nechce několik dalších let nebo desetiletí sex s mužem, ženu možná nějak přežije. Jednoduše chce být pravým opakem toho, co znal Oroniel.

Schopnosti a nadání:
Co asi umí vlkodlak? Samozřejmě je velmi silný, dokonce i na vlkodlaka pobral té síly více než dost. Jedná se o čistokrevného vlkodlaka, takže se samozřejmě dokáže přeměnit na vlka a proměna je v jeho podání téměř bezbolestná. Možná to je tím, že celý život dostávalo tělo tvrdé lekce na všemožných typech výcviků a tak ho proměna tolik nebolela. Z kytary dokáže dostat takové zvuky, že si někdy posluchač připadá, jako by měl dojít orgasmu. Ano, hodně se mluví o takovém působení hudby a on to ovládá. Jeho zpěv se také dá dost dobře poslouchat. Dalším nástrojem jsou bicí, které ale bohužel nemůže mučit skrze absenci blány jednoho bubnu. Pár lidí si velmi oblíbilo jeho povídky, které sem tam napíše, dokáže sepsat nějakou tu báseň, ale na to musí být ve správné náladě. Další výhodou je lehká manipulace mysli, kdy samozřejmě nedělá z lidí otroka, ale dokáže odpověď na sex změnit z ,Ne' na ,Ano'.

Příběh:
Narodil se do rodiny dvou starých vlkodlaků, kteří už ani nedoufali v potomka. A právě když je naděje opustila, stal se zázrak a o nějakoudobu později se vzduchem nesl křik čerstvě narozeného chlapce. Jelikož se rodiče nemohli dohodnout na jménu, oslovovali ho přezdívkami. Chlapec byl od narození velmi učenlivý a hodně dopředu před ostatními dětmi, takže když si složil z kostičem několikrát po sobě jméno JAIME, rozhodli se rodiče syna konečně pojmenovat. Jaime je ale zdrobnělina jména James, takže se v jeho rodném listě neslo hrdé jméno James Ford. Později si velmi oblíbil knihu Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberyho Finna. Rodiče neměli nic proti přidání druhého jména a na matrice se to dalo tehdy zařídit ještě snadno. Jeho občanský průkaz tedy zdobilo jméno James Sawyer Ford, které si velmi rychle zamiloval. Nechal si říkat James, Jaime, Saw... V období puberty se u něj objevily anomálie v sexuální orientaci. Pochopil, že když ho až nebezpečně moc vzrušují muži, bude asi homosexuál. To mu však vyvrátilo několik vztahů a románků s dívkami. Smířil se s ortelem bisexuála, což byla vlastně obrovská výhoda ohledně výběru vztahů. Nikdy však nemohl strčit svůj úd do ženského přirození. Muselo se vždy jednat o pozadí nebo ústa. To měla obě pohlaví společná a to byly jeho cíle. Jak sám říkal: ,,Vykouřit a pak ho pořádně prohnat!"
Svou první přoměnu ve vlka uskutečnil pod kontrolou obou rodičů v den svých 18. narozenin, tedy v den dospělosti. Vše proběhlo bez prolémů a stal se z něj velmi vyrovnaný vlkodlak.
Na policejní akademii byl premiantem co se týkalo známek i výkonu. V kariéře mohl postupovat velmi rychle, ale on se rozhodl, že bude jízdním policistou, zasahujícím na protestech a podobně. Miloval koně a chtěl s nimi být v kontaktu.
Šest a půl roku předtím, než se ocitl v Eldewaru se procházel stájí policejních koní. Jedna menší, ale schopná kobylka právě rodila své první hříbě, což bohužel nepřežila. Narodila se malinká klisnička, která se okamžitě všeho bála. Každý den za ní chodil a staral se o ni, v noci jí četl při bouřce pohádky a nedalo se ho srovnávat s tím nadrženým zmetkem, kterým byl v osobním volnu. Do toho malého tvorečka dával svou veškerou lásku a doufal, že to ta nádherná hnědka zvládne. Neviděl v ní dobrou budoucnost ve stopách svých rodičů, opravdu byla drobounká a o dobré dvě dlaně menší než její vrstevníci. Byla takový otloukánek, který se bál naprosto všeho a okamžitě vždy běžela za Jamesem. Postupně roky plynuly a jejich vztah se prohluboval čím dál tím víc. Z malé a bojácné klisničky se stávala větší a větší, přesto stále stejně bojácná mladá dáma. Nastala chvíle obsedání, z toho malinkatého nohatého uzlíčku se za tři roky stal statný kůň, který své vrstevníky tentokrát předčil o tři dlaně. Byla obrovská, statná, ale stále bojácná. Byla kohoutkem jen o něco níž než vršek Jamesovy hlavy. Byli takoví dva lehce větší členové policie. On měl 190 cm a ona v kohoutku 184. V den, kdy měla poprvé nést na svých zádech svého jezdce, pršelo a všude metaly blesky a hromy. Všichni koně byli klidní a stáli venku aniž by hnuli brvou. To jen Jaimeho klisnička ležela v boxu a třásla se strachy. Stačilo jí ale zabroukat notoricky známou píseň The Messenger. Osedlal ji hezky vevnitř, vyvedl ven a v tu chvíli silně zahřmělo, po čemž se mu málem vytrhla z rukou. Všichni koně byli obsedáni velmi komplikovaně a s množstvím pádů. Přišli na řadu ti dva. Jaime obcházel svou parťačku kolem dokola a hladil ji po krku, plecích, předních nohou, zadku a zadních nohou. Pak vzal její hlavu do dlaní, dal jí na čumák pusu a když se chystal vyhoupnout do sedla, šeptl k ní pár povzdudivých slov. Stála jako přibitá, ani se nepohnula, jen nastavila uši po zvuku stánajícího sedla. Jaime dosedl a čekal, že se bude trochu vzpouzet, ale ona pracovala jako by byla pod sedlem roky. Cítila to splynutí stejně jako její jezdec a konečně bylo jejich pouto dokonale pevné a úplné. V tu chvíli praštil plesk do blízkého stromu a všichni koně se urychleně vydali na úprk, mohdy cestou svého jezdce ztratili. Jen ti dva tam klidně stáli a nic je nevyděsilo.
O sedm let později se konala veřejná akce přehlídky koní. Byl na ní smozřejmě i James s hnědkou a byli vyznamenáni nejlepším týmem roku. Bohužel na město padla tma, kterou přinesl hurikán. Katastrofu přežila celá jednotka i se zvířaty, jen oceněná dvojice se od té doby pohřešovala. A právě tento přírodní jev je vhodil do Eldewaru. Už je to půl roku, co trčí v tomto světě a je až zoufalé, jak málo si tady chlap může užít sexu, když nechce chodit do bordelu a riskovat kdejakou nemoc.

Obrázky:

Předtím:

Potom:

Přívěsek:

Klisnička:
Tetování na předloktí:
Vlk:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 2:52 | Reagovat

Když se stal 14 nebo 15 let starý (není tam žádný konkrétní datum v pramenech historie), pak role protahování penisu přišel mladá a krásná telochka. A bylo nutné, aby členka v tomto věku už měla dobrou délku. Ale stejně jako v mládí začne organismus budoucího člověka zralý v sexuální rovině, už začíná rozvíjet své vlastní spermie, což naznačuje, že chlapec už může v té dívce splynout a že bude otěhotnět. http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html  Po potvrzení zákazníkem a ověření se provádí platba. Výhodou nákupu na webových stránkách je, že produkt je platný na 100% vrácení peněz, pokud je k dispozici s nesprávnými položkami. Jak koupím Titan Gel v České Republice? Přejděte na oficiální webové stránky. Objednejte zde. Jedná se o poskytnutí jména a dalších kontaktních informací jako je adresa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3