Jayco de Angelo

6. listopadu 2013 v 19:44 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán- Hráč byl neaktivní déle než 14 dní.
Vlastník:

Jméno a příjmení:
Jayco de Angelo

Pohlaví:
Muž
Rasa:
Člověk - Čaroděj, vrah
Věk:
21
Práce:
-
Vzhled:
Je vysoké postavy s bledou kůží, s očima zářivě zelenýma. Vlasy má delší a tmavé jako noc, kdy se zdá, že nesvítí Měsíc. Má jizvu přes tvář. Na sobě nosí černé kalhoty, vysoké boty z černé kůže se zlatým zdobením, černé tričko se zlatými chrániči a zdobením a ještě zelený plášť s černou kápí, která mu spadá do obličeje.
Majetek:
Kůň - Sleipnir - s temně šedou srstí a černou dlouhou hřívou a ohonem. Jeho zvláštností nejspíš je, že má 8 nohou.
Vlk - Po jeho boku se vždy nachází vlk s černou srstí jako noc a zdánlivě ošklivou jizvou přes pravé oko.
Dům nemá, protože neustále cestuje a an jednom místě se příliš nezdržuje. Pokud ano, musí to mít pádný důvod.
Povaha a záliby:
Je to samotář, je sarkastický a často ho jeho chování zavede do problémů, z kterých se pro některé nepochopitelně dostává. Působí trochu jako z jiného světa. V jakékoliv situaci si nechává chladnou hlavu a úsměv na tváři. Miluje srandu a vzrušení z nebezpečí a často je i vyhledává. Když na blízku není Vlk často se chová jinak, jako by ho posedla zlá magie. Snaží se své schopnosti magie spíše utajovat
Schopnosti a nadání:
Vlk je vlastně další článek jeho osobnosti, když je Vlk na blízku má větší moc dá se říct. Dokáže vyvolat iluze. Ovládá základy živlů, ale svoje schopnosti sám pořádně nezná, protože se je snaží zatajit. Magii si nechává jako poslední možnost, většinou používá skrytou čepel. I když je to člověk ven vylézá spíše za tmy. Je to tichý a mrštný lovec a zabiják.
Příběh:
Svou rodinu si nepamatuje, vychovávala ho vlvčí smečka, možná také proto má své schopnosti, a nebo je tu druhá možnost zděděná po rodičích. Říká se, že je dítětem démonů, nebo ledových obrů, ale sám tomu nevěří. Jak mu bylo řečeno jeho matka zemřela po poradu a otec zešílel. Chtěl zabít své dítě, tedy Jayca, ale Jayco se už jako malé dítě ubránil telepatickou magií a po rodině mu nezbylo nic než jizva přes tvář. S vlky žil do svých 8 let, kdy se choval jako divoké zvíře. Brzy narazil na osadu lidí a na rodinu, která se ho ujala a vychovala. Někdy se pořád zdá, že ho spíše ovládají zvířecí pudy. Ve 12 letech utekl i od své adoptivní rodiny a od té doby cestuje na vlastní pěst a poznává sám sebe. Při jedné návštěvě zakázaného lesa se mu posařilo porazit 8 nohého koně, který se stal jeho věrným společnékem stejně jako Vlk.
Obrázky: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3