Jessica Drew Clawdeen

26. listopadu 2013 v 20:18 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán

- Hráč se nezapsal na čistce

Vlastník:
Jméno a příjmení:
Jessica Drew Clawdeen

Pohlaví:
Žena
Rasa:
Vlkodlak - Čistokrevný
Věk:
18
Práce:
Barmanka
Vzhled:
Jess má hubenou, jemně vypracovanou, lehce opálenou postavu s větší jizvou na hrudi dvouma jizvama pod okem. Má dlouhé, rovné středně hnědé vlasy, které ráda nosí rozpuštěné, aby na ně mohla lákat své oběti, ale také hochy ale i slečny(je to bisexuálka). Nosí na sobě nenápadné oblečení, nejlépe v černé, šedé nebo hnědé barvě. Po páteři jí vede tetování klanu vlkodlaků Claw,(Jess si myslí, že její klan téměř vymřel, ale kdo ví) je to vlk v snáři. Jess má piercing v nosu, jazyku a v levé bradavce z jejího pohledu(připadá jí to cool a přitažlivé). Miluje stříbro a také má spousty náramků a řetízek ve tvaru vlka.
Majetek:
Jess vlastní již po svých mrtvých rodičích Větší dům v ústraní koně a psa.
Povaha a záliby:
Jess miluje zvířata a má ráda společnost, hlavně když je ve středu dění. Je přátelská, obětavá ale vypadá velice tajemně. Někdy dokáže být dosti sobecká a miluje krev. Je také velmi urážlivá.
Schopnosti a nadání:
Jess má od narození schopnost léčit jak malé ranky, tak i rány či bytosti, co jsou na pokraji smrti. Vyžaduje to však její sílu. Po vyléčení může ze zeslábnutí omdlít. Je velice rychlá a hbitá. Snaží se vyvinout si schopnost nesmrtelnosti.
Příběh:
Jess se narodila ve vesnici Drew, po kterém také má své jméno. Žil tam klan Claw, silných a mocných vlkodlaků. Jednoho dne přišly do vesnice do teď neznámí tvorové, které celý klan vyhubili.. skoro celý. Jess její matka poslala po vodě, než jí neznámý tvor zabil(Jess zbylo po tom všem 2 jizvy pod okem). Po vodě se dostala až za zeď. Už odmalička žije sama a snaží se zjistit, kdo její rodiče, sourozence a celý její klan vyhubil. Ve skutečnosti ale její klan celý nevymřel. Existuje pár jedinců, kteří přežili.. přijdou někdy za zeď? Kdo ví.
Obrázky:
Jess sama o sobě:
Jess proměněná:
Jessino tetování:
Jessin dům:
Jessin kůň:
Jessino štěně:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3