Kassandra Anne Grey

2. listopadu 2013 v 19:14 | Kei |  Seznam postav
Vlastník: Kass


Jméno a příjmení: Kassandra Anne Grey


Pohlaví: Žena

Rasa: Madarui 1. stupně, Démon (díky zaprodání duše)- Lovec temných bytostí

Věk: 101 let

Práce: Lovec hlav

Postup ve hře:
thheartwings.gif WINGED heart image by Lyndzee22CT Rozešla se s Satoru James Nagano
thheartwings.gif WINGED heart image by Lyndzee22CT Rozešla se s Lucas CollinsVzhled:
Vlasy sahající po pás často mění barvy i styl úpravy. Jednou jsou to černé vlny s rudými proužky, jindy zase hnědé a rovné jako dráty. Původní barva vlasů není ani odvoditelná dle barvy obočí, protože to mění barvu společně s vlasy. Není to žádná úchylka nebo záliba, prostě jen adaptace do prostředí. Vlasy lemují možná i nevinný obličej, ve kterém vynikají modré oči. Rty vykouzlily mnohdy kouzelný úsměv a popletly nejednu mužskou hlavu, což se často stalo osudným. Na krku jsou hned dva řetízky - na prvním, který těsně obepíná krk je stříbrná sněhová vločka, na druhém, podstatně volnějším, se houpe řetízek s prstenem, připomínajícím milovaného snoubence, čekajícího na svou lásku. Hrudník je přímo výstavní a často poutá pozornost v upnutém tričku nebo výstřihu. Bedra se honosí tetováním se zakomponovaným znakem chevroletu . V pupíku se leskne piercing a na rukou náramky a dvě tetování. Na jednom je jméno jejího miláčka a na druhém druhého miláčka, ovšem jeden je kůň a druhý chlap. Celková postava je velice atraktivní a sexy.
Na pravém zápěstí má vytetované jméno svého koně a chystá si nechat u nějakého šíleného šamana udělat ještě draka na krk. Na své tělo ale dává jen velmi důležité věci, které měly (či mají) v jejím životě velký význam. Momentálně si obarvila vlasy na rudou barvu díky jakémusi sajrajtu. Prošla si vzhledovou změnou, ale nijak já to nevadí, protože změna je život.

Majetek:
Samozřejmě zbraně. Jeden jedenapůlruční meč ze slitiny stříbra a oceli, což je výhodou na vlkodlaky. Další jsou pistole, které s sebou nosí dvě, ale doma jich je samozřejmě více. K dvojzvratnému luku patří taky dvě vrhací dýky a jedna delší dýka s masivní čepelí. Tohle všechno se ale nedá tahat jen tak a proto má vždy po boku svého milovaného koně Zerefa . Zeref je kříženec fríského koně a anglického plnokrevníka, takže z toho vznikl docela zvláštní potomek. Zboku vypadá jako 185 cm vysoký frís, ale zepředu jde vidět, že je štíhlejší postavy a spíše sprinter a skokan než tahoun. Právě proto si ho taky Kassi vybrala - rychlost při lovu nepřátel je užitečnější než tažá síla. A ta jeho hříva je luxusní.

Povaha a záliby:
Povaha? Uff... To je těžké, povahově je Kass totiž velice rozpolcená. Na jednu stranu temperamentní, divoká, vášnivá a energická, na druhou stranu má až chorobný smysl pro zodpovědnost a je prakticky workoholička. Nedokáže říct žádné práci NE a proto je věčně pryč. Bohužel lásku bere jako dar, který je nutno zkoušet a když dlouho nevidí milého, nedělá jí problém užít si s nějakým jiným mužem. Pak ale nastoupí výčitky a zase pracuje jako divá. Je to začarovaný kruh, který nejde moc ani vysvětlit a povaha je proměnlivější než aprílové počasí.

Schopnosti a nadání:
Co asi může umět démon? Umí číst myšlenky, což pomáhá při práci, má velmi citlivý sluch a intuici. Reflexy jsou taky na vysoké úrovni.
Co se týče její nově objevené stránky - Madaruiho - je stále ve vývinu a doteď přisuzovala své ohnivé vlastnosti démonovi. Znamená to tedy, že v brzké době očekáváme prudký vzrůst jejích schopností a nehod. Pravděpodobně ale bude oheň ovládat jako nikdy jindy, bude ho umět i tvořit a celá se jím pohltit, ničit jím a vše okolo. (Pro zvědavce víceméně schopnosti jedné nejmenované anime postavy z jednoho nejmenovaného anime seriálu, jehož název poradí samozřejmě fotky patrona.)

Příběh:
Kass se do Eldewaru dostává z 21. století, narodila se v Irsku, takže na lekce jízdy na koni je možností dost. Dětství měla velmi snadné do úmrtí matky, což ji dovedlo k zaprodání duše. Zbytek dětství probíhal v pořádku, mohla si dělat co chtěla, naučila se hraní na hudební nástroje, zpěvu, kreslení a od dětství pracovala s koňmi, což jí v dalších desítkách let mělo přinést růže. V 19 letech přestala vzhledově stárnout a také se v té době objevil někdo, kdo jí diktoval, co má a co nemá dělat. Z otroctví se ale dostala za nějakých 50 let a od té doby je také lovcem hlav. Nechtěla být jen lovnou zvěří, ale také lovcem. Otec ji vždy učil bojová umění a díky nim se jí dařilo dlouhou dobu bez obětí vyváznout. Čtyři roky zpět dostala mladého hřebečka, kterého pojmenovala Zeref. Před dvěma lety se seznámila s Tomem. Byl to britský herec, shodou náhod také démon. Slovo dalo slovo a než se nadáli, byli spolu dva roky. A právě rok po seznámení se dostala nějakou záhadou do Eldewaru, kde náhle bylo práce víc než v jejím světě.
Od příjezdu do Eldewaru a prvním pendlováním mezi svým a druhým světem se dozvídá mnoho nových informací o sobě samé - možná až moc informací.
Již po pár akcích, kdy se objevil přímo Lorian, jí došlo, že ona a její kůň nejsou v tomto světě jen tak omylem. Když ale zjistila, že se zjeví jen pokud má být její hřebec ohrožen, začalo jí vrtat hlavou proč. Měla čím dál větší obavu, zdá to nemůže být ten případ z legendy, kdy se jednou za mnoho let jeho hormony vzbouřili a on na planetě Zemi zanechal potomka. Je to pravda? Může být její vraník výplodem Lorianovy vášně a touhy? Změní se tím něco?
Přestože je její země vyspělá v rozeznávání genetiky, nedokáže určit rasy v krvi výjimečných (jak byli nazýváni na Zemi vlkodlak, upíři, démoni a podobní). A právě zde v Eldewaru se Kass zadařilo získat až příliš informací.
Celý život žila v představě, že je démon a nic víc. Náhle ševčík všechny díky skládačky jejího života začaly skládat samy na svá pravá místa. Najednou dávalo smysl vše, co se dozvěděla o své rodině v obou větvích. Matka jejího otce byla Madarui 1. stupně, jeho otec zase démonem. Kassina matka byla čistokrevným Madaruiem. Jak to v mnoha případech genetických her bývá, vlastnosti se projevují ob generaci. Potkaly se tedy dva silné geny Madaruiho a do toho ohlásil svou přítomnost démon, když neprodala duši. Nicméně po oběti Percymu se z ní dluh zaprodané duše vytratil a zůstala jen stránka ohnivá a možnost měnit podobu, jednoduše čistě jen vlastnosti. Technicky byla tedy stále démonem, její duše však byla volná.
Nyní byl čas pátrat po svém patronovi a na to byla silná jen ta magie, která byla použita na hledání genů. A jakým překvapením bylo zjištění, že jejím patronem byl rudý ohnivý drak, který měl být jen legendou a bubákem místních obyvatel a jejich dětí. To tedy znamenalo, že jí matka musela pocházet z Eldewaru nebo někdo z její větve. Celé by to bylo krásné, kdyby se nenašel dopis o tom, že Jack není její otec. Dokonce bylo napsáno, že otcem je čistokrevný madarui prvního stupně, který měl v moci schopnosti velkého silového draka (jeho síla pracovala na čisté energii jako je vesmíru). Pokud měla Kass jen ohnivé vlastnosti, znamenalo to, že patron její matky byl silnější než patron otce? Projeví se někdy i vlastnosti druhého draka? Co se bude dít v jejím zmateném životě dál?


Obrázky:


Nová barva vlasů:

Kůň

Zeref ve westernu:

Tetování a piercingy:

Patron:


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3