Mayu Kyurin

23. listopadu 2013 v 14:47 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán
- Hráč se nezapsal na čistce

Vlastník: Kyuri

Jméno a příjmení: Mayu Kyurin

Pohlaví: Žena

Rasa: Démon - Vrah

Věk: 16

Práce: -Vzhled:
Je 155 cm vysoká. Má dlouhé fialové vlasy a fialové oči. Stále na zádech nosí batoh kde má fialového plyšáka,pouzdro,skycák a nějaké oblečení. Ať je kdekoli má na sobě černou sukni, fialové triko s dlouhými rukávy a černý dlouhý plášť.
Na zádech má velké tetování draka.

Jako démon má tmavě růžové vlasy, dva rohy, bílé oči, dvě velká černá křídla, dlouhé černé drápy a dračí ocas.

Majetek:
Mayu má dlouho černou kosu, černý batoh, plášť a tři dýky které má za fialovým pásem na sukni.
Má větší černý dům ve městě. Lidé se ho bojí ale jí se líbí.

Povaha a záliby:
Je hodná, klidná a milá. Jen když jí někdo naštve tak se promění v hrozné vraždící monstrum.
Ráda se večer prochází po městě a nebo přes den hraje různé hry s dětmi. Má ráda květiny a různé dárky.

Schopnosti a nadání:
Umí se ztratit ve tmě díky černému plášti a každodennímu učení. Dokáže perfektně bojovat s dýkama a s kosou. Už od narození má fialové vlasy a znamínko na rammeni ve tvaru měsíce.

Příběh:
Mayu se narodila v malé vesničce v Nihon-džinu. Její vesnici vyvraždili Arisakovy vojáci. Jeden měl zabít Mayu ale neudělal to, vzal jí a odnesl do přístavu. Posadil jí na první loď kterou viděl a rozloučil se s ní (za to ho zabili). A tak Mayu plula po moři s mořskými vlky kteří jí učili bojovat se zbraněmi. Nejdříve jí dali cvičné dřevěné meče a dýky. Později až se to naučila jí koupili normální meč a dýky. Když zrovna byli v nějakém měsstě nakoupit zásoby a další zbraně, protože pár jich spadlo do moře.. Mayuvzal nějaký muž když si prohlížela stánek s květinami a odnesl jí. A tak s ním cestovala od měta k městu a pracovala pro jeho dceru jako služka. Jednou ale utekla pryč a dostala se za zeď. To jí bylo asi tak dvanáct let. Žila na ulici a kradla jídlo, šperky a peníze. Jednou se jí ale ujala starší babička a vychovávala jí. A Mayu tak měla kde spát a měla co jíst stále stále sice měla trošku otrhané oblečení ale to jí nevadilo. Dál se učila bojovat a schovávat sve stínech pomocí černého pláště. Později když měla Mayu 15 babička s kterou žila umřela a dům se rozpadl... Mayu tak zase chvíly musela žít na ulici. Ale našla si práci a naetřila si na velký dům kde teď bydlí. Natřela ho na černo a dala tam jinačí nábytek.

Obrázky:
Mayu

Jako démon

kosa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3