Mike McBrody

23. listopadu 2013 v 12:31 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán

- Hráč se nezapsal na čistce

Vlastník:
Jméno a příjmení:
Mike McBrody

Pohlaví:
Muž
Rasa:
Vlkodlak - Nečistokrevný
Věk:
19
Práce:
-
Vzhled:
Mike má spoustu jizev po tváři. Má neustále příšerně zažloutlé zuby. Má hnědé oči a obvykle na nich má velkou spoustu žil. Na krku má podivý šrám. Který velice připomíná tetování. Je malý a obličej má střídavě laskavý a pak téměř psychopatický.
Majetek:
Mike vlastní: Starý srub v lese, Velmi kvalitní katana (Pravděpodobně kradená.),
Povaha a záliby:
Mike je velmi laskavý, má jistou vlkodlačí podobu schrizofrenie ale o dost horší. Jednou vypadá laskavě a hodně, a po druhé má na tváři téměř psychopatický pohled. Mike jako malej kluk miloval samurajské umění a dost trénoval. Také miluje přírodu "kvůli které" se odstěhoval do staré chatky rodičů.
Schopnosti a nadání:
Mike má od narozní neuvěřitelnou schopnost obratnosti. Také se v jeho 11 letech projevila schopnost pracovat s dýkami a dalšími ninjovskými zbraněmi. Když byl pokousán projevil schopnost solidně a přesvědčivě lhát. Jakmile je vynervován chlupy na jeho rukou tragikomicky zhoustnou. I v jeho lidské podobě si rád libuje v syrovém a krvavém mase.
Příběh:
Mike pochází z rodiny bohatých kupců z dále od města. Ale jako ostatní děti "boháčů" nebyl. Jeho otec se stále hádal s matkou. Mike stále trávil volný čas doma u knih o japonských věcech. Přál si někdy se tam dostat. v jeho 8 letech se jeho rodiče rozvedli a Mike šel s matkou do Eldewaru, odstěhovala se tam protože Mikův otec sliboval pomstu. A navíc ta měla půlku rodiny. V Mikovo 11 letech ho matka přihlásila do místního samurajského kroužku. Projevil veliké schopnosti a prokousl i několik turnajů. Zanedlouho měl i černé pásky. Tak si vedl až do jeho 16 let. I když jeho "rodina" neměla příliš peněz tak byl šťastný jak jen může syn chudé rodiny být. O rok později jeho matka začala trpět paranoiou a stále si myslela že jí pronásledujou muži v kápích. Mike se pro ní snažil udělat co mohl. Když ale začal tyto "postavy" vidět i on uvědomil si že vůbec nejde o chorobné představy. Byli to špehové nastražení otcem. Jednou když začal pronásledovat postavu běžel a doběhl až do vzdáleného lesa kde našel jejich skrýš v původní chatce rodiny. Zjistil že tam žije jeho otec a dává rozkazy špehům. Slyšel jeho věty. "Tady to je. Mám je! Sejměte je okamžitě."... Mike chtěl varovat matku tak plnou rychlostí běžel s dýkou v ruce kterou měl stále při sobě. Když ale došel domů Našel všude jen krvavé louže a cáry maminčiny haleny. Došel až do obýváku Kde našel vlkodlaka přižujícího se na "zbytku" Jeho matky. Když si ho vlkodlak všiml zaútočil i na něj. Mike se dokázal ubránit a usekal dýkou vlkodlakovi několik prstů. Poté padl do bezvědomí. Když se probudil vedle lesa, uvědomil si že byl vykázán a tak se vydal žít do chatky kterou kvůli bezpečnosti jeho otec opustil a základnu si udělal jinde. Stále hledá identitu toho vlkodlaka a prahne po krvavé a velmi kruté pomstě....
Obrázky:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3