Oroniel Alcarmo

18. listopadu 2013 v 18:20 | Kei |  Seznam postav
Vlastník: Kei

Jméno a příjmení: Oroniel Alcarmo

Pohlaví: Muž

Rasa: Kříženec Elfa a Temného Elfa, od března 2014 Upír - Kanibal (Vrah)

Věk: 20

Práce: Přes den Kuchař v hostinci, přes noc Gigolo v nevěstinci

Postup ve hře: Nevlastní bratr Erunera (Neví to ani jeden z nich)
thheartwings.gif WINGED heart image by Lyndzee22CT Rozešel se s James Sawyer FordVzhled:
Kůži má po otci, takže světlou jako Elfové, ale oči má temné po matce. Jsou přímo uhrančivé a dávají o něm na první pohled znát, že není zrovna moc hodným tvorem. Zamiloval si oblečení, které nosí lidé z jiných světů a pár kousků si zakoupil. Má spoustu tetování a piercingů. Má potetovanou celou levou ruku, na hrudníku několik menších tetování a také má tetování na pravém rameni a pár dalších různě po ruce. Zpravidla nosí piercing na levé straně rtu a v pravé nosní dírce ale vpichů má víc, takže je může random měnit. Jeho tělo je sportovní postavy s plochým hrudníkem a hubenýma nohama. Má dlouhý krk a výrazné rysy ve tváři. Vlasy má středně dlouhé s undercutem a patku si libovolně přehazuje na jakoukoliv stranu, asi tak, jak si jí zrovna přeleží. Je vysoký zhruba 175 cm.

Majetek:
Vlastní skromný byteček v malém obytném době hned vedle nevěstince.
V bytě má 3 kočky, které jsou jeho jedinými kamarádkami. (Stella - bílá, Annie - šedá, Lilly - mourovatá)
Jednou sní o tom, že si zařídí vlastní restauraci.

Povaha a záliby:
Je tím výrazným a tajemným typem. Není to ale žádný silák, spíš podlá krysa. Rád se kouká na cizí neštěstí ale jen z povzdálí. Miluje ničení vztahů a přátelství, protože sám žádné nemá. Lidem příliš nevěří a hlavně ne Elfům. Je mistrem přetvářky a rád si s lidmi zdlouhavě hraje. Je pomstychtivý, nikdy nikomu nic neodpustí a považuje se za něco víc. V duši má však mnoho skrytých pocitů. Hlavně méněcennost, kterou se snaží vyvážit hranou namyšleností. Jeho milovaným koníčkem je vaření. To je vše, pro co žije. Nejradši má ale lidi a ostatní bytosti. Alespoň jednou za měsíc si dopřeje to křupavé, nasládlé masíčko. Někdy ho i rád přihazuje v hostinci tajně do jídla a pak se s pobavením a vzrušením dívá, jak si hosté libují. Lidské maso opravdu miluje ale většinou si s ním i rád užije, než ho rozřeže. Ale musí být oběť mrtvá, jinak ho to příliš neláká. Když nemá na talíři lidské, démoní nebo jiné maso tohoto charakteru, jí jedině kuřecí.

Schopnosti a nadání:
Výborně vaří a dokáže udělat pochoutku téměř z čehokoliv.
Má výborné vykuchávací schopnosti.
Dokáže manipulovat s lidmi, sice ne nijak paranormálně, ale byl by dobrý psycholog.
Nemá žádná sportovní nadání ale když dojde na útěk, je svižný a tichý. Má rychlé ruce ale radši zdrhá, než aby se pral, nebo se z toho vykecá.

Příběh:
Je to dítě hříchu. Jeho matka byla Temná Elfka a vyhlédla si hezkého mladého muže v klanu Selmaca. Byl to Erunerův otec ale ani jeden z nich netuší, že jsou nevlastní bratři. Jedné noci, kdy se muž vydal na lov na kraj lesa, svedla hojen pro zábavu, a pak už nikdy nepřišla. Několik dní se jí pokusil muž najít ale neúspěšně. Nakonec si uvědomil, že má rodinu, a nechal dívku dívkou. Ta se za pár měsíců hodně divila, když se jí narodilo dítě světlé pleti. Protože spala s většinou nezadaných mužů v jejím klanu Alcarmo, myslela si, že bude jednoho z nich. Udělala mu v Jižním lese malý úkryt, kde ho až do patnácti schovávala. Chlapec si ale nakonec vyžádal pravdu a když jí zjistil, odešel žít vlastní život do Eldewaru.
První prací, kterou sehnal, byl kšeft v nevěstinci, kde zjistil, že mu bytosti všech ras voní ale ne tak, jak by měly. Voněly mu po jídle. Jednou se odhodlal a ubil nějakou starou dámu kamenem, když šla v noci po ulici. Toho dne ochutnal svoje první lidské maso. Začal se tomuto koníčku věnovat. Ochutnal většinu ras a rozhodl se být kuchařem. Protože mu ale v hostinci platili málo, rozhodl se zůstat v nevěstinci. Vařil tam zkrátka jen proto, že ho to bavilo.

Obrázky:

Tetování:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3