Petyr Lacroa

17. listopadu 2013 v 16:09 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán


- Hráč o to zažádal
Vlastník:

Jméno a příjmení:
Petyr Lacroa

Pohlaví:
Muž
Rasa:
Temný elf - Vrah
Věk:
22
Práce:
Nájemný vrah
Vzhled:
Petyr je i na elfa neobvykle bledý a vysoký - má metr devadesát, jako většina elfů je štíhlý v pase, jinak je poměrně ramenatý a na první pohled silný. Má dlouhé černé vlasy, tenké černé zkosené obočí a velmi světle modré (téměř až bílé) oči, výrazná ústa a tenký nos. V levém uchu nosí prapodivnou náušnici, na první pohled jakousi cetku. Jinak má jizvu na levém rameni. Na sobě nosí těsné černé přiléhavé oblečení, které vykresluje jeho atletickou postavu se spoustou svalstva. Na zádech pak občas nosí plášť s kápí stejné barvy. Boty samozřejmě z měkké kůže.
Majetek:
Petyr má u sebe vždy dlouhý luk a toulec se šípy, klasickou tenkou elfskou šavli a lovecký nůž. Prapodivná náušnice a amulet, který neustále nosí v kapse a nikdy si ho nenasadí kolem krku.
Povaha a záliby:
Petyr zbožňuje ženy snad téměř všech ras, ale obvykle je má jenom na jednu noc, jelikož se nerad váže a nerad je spoután. Navíc ho trápí zlé vzpomínky. Rád a dobře zabíjí a před zabíjením mučí své oběti, líbí se mu, když škemrají o smrt, kterou jim nakonec vždycky poskytne, jelikož je to jeho job, který zbožňuje snad nade všechno kromě žen. Má v sobě jistou dávku elfské nadutosti a výjimečnosti, kterou však narozdíl od ostatních elfů dokáže buďto dobře skrýt nebo ji vymazat. Vytvořil si sport, který se jmenuje jednoduše - zabíjení, za každého zabitého si jde vždycky koupit do města opium.
Schopnosti a nadání:
Ovládá živly země a ohně na velice impozantní úrovni. Co se týče dalších živlů neumí s nimi absolutně nic. Je poměrně schopným léčitelem neb na svých cestách už také pár ran utržil a obvykle se o sebe musel postarat sám. I na elfa je velice rychlý a má reflexy rychlé jako blesk. Má skvělý orientační smysl díky dlouhému pobytu v jižním lese. Je vynikajícím lukostřelcem i bojovníkem na blízkou vzdálenost, samozřejmě pokud má svou šavli. Pokud ji v souboji nemůže použít, raději používá nože či vlastního těla, místo aby se chopil jiné zbraně.
Příběh:
Narodil se temným elfům žijícím na hranici severního a jižního lesa. Odmala se cvičil v boji s šavlí i střelbě z luku. Vyrůstal spolu se svými rodiči, kteří cestovali po celém světě. V sedmnácti však měl s oběma jakýsi spor a vyřešil ho způsobem sobě vlastním, oba své rodiče zavraždil a dál cestoval ve společnosti svého Mistra, který ho učil boji se šavlí, střelbě z luku a ovládání živlů země a ohně. Od té doby se spolu s Mistrem nechal najímat jako vrah a zprovodil ze světa mnoho stvoření všech ras i velikostí. Zamiloval se do jedné dívky, ta ho však opustila a on ji po dvou letech hledání, stejně jako své rodiče, nemilosrdně zavraždil s tím, že ji předtím tři dny mučil a znásilňoval.

Před dvěma lety cestoval znovu místy, kde se narodil, tedy zhruba na hranici severního a jižního lesa, když se společně se svým Mistrem dostal do sporu se sedmi elfy. Tři z nich společně s jeho Mistrem zabili, ostatní uprchli, ale toto vítězství zaplatil jeho Mistr svým životem. Od té doby Petyra nejčastěji najdete v severním lese, kde pátrá po zbylých čtyřech vrazích svého Mistra. Pokud není tam, pravděpodobně se oddává nějaké rozkoši ve městě.
Obrázky:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3