Samuel Ai Nerd

5. listopadu 2013 v 1:44 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán
- Hráč se nezapsal na čistce

Vlastník:
Jméno a příjmení:
Samuel Ai Nerd

Pohlaví:
Muž
Rasa:
Napůl čaroděj a napůl upír
Věk:
1200
Práce:
-
Vzhled:
Samuel na první pohled vypadá jako normální muž,který má o něco bledší barvu pleti. Má krátké,černé vlasy. Ale jeho oči jsou červené.Pod očima má kruhy.Přes levé oko má něco mezi tetováným a jizvou ,velký kříž s kruhem,který je až přes lícen. Nosí kontaktní čočky (tmavě modré),aby zakryl červené oči. Samuel je hodně vysoký,má asi přes 180cm. Váží kolem 65kg.Jeho tělo je pokryto svalama.Na hrudi má vypálený pentagram.Když ho někdo vidí ,tak radši chodí obloukem.Vypadá docela dost strašidelně.Přes den je upravený,jako normalní člověk,ale v noci když jde na lov, tak se stane úplným upírem.
Majetek:
Samuel nemá moc věcí.Bydlí v malém domku,kde má jen pár věcí ,jako normální lidé.Ani rakev nemá.Nemusí ji mít.Jelikož je na půl upír a na půl temný čaroděj,tak může chodit na slunko. Samuel nosí jen černé věci a plus svůj plášť a čočky. Kolem pasu má pást,kde má pouzdro na svůj meč.Meč vypadá jako dýka ,ale když ho vezme do ruky,tak se prodlouží na meč. Doma nebývá moc často.A má plnou lednici (velkou)krve.
Povaha a záliby:
Je posednutý krvou.Když ucítí krev ,tak se přes den musí krotit ,aby nešel tam a nevypil toho dotyčného. Je mu jedno jestli to je lidská nebo zvířevcí.Je schopen zabít za noc několik desítky lidí.Ale tohle není jen jeho jediná špatná vlastnost.Jelikož je i na půl čaroděj, a to ještě temný,tak používá i magii.A to velmi silnou.Jeho otec (čaroděj) mu předal dost velkou magii.Nejlíp umí ovládat oheň ,už jako malí vypálil celou vesnicu.Rád ale útočí se svým mečem.Používá všechny bojové sporty.
Schopnosti a nadání:
Samuel má několik nespočet schopností. Jako čaroděj (temný) má hodně velkou moc,která se každým měsíce většuje Schopnosti má levitace,empatie.... Vykouzlí všechno možné,ale nová kouzla ho vždy trochu potrhá(kůži).Jako upír umí rychle utíkat a vidět do budoucnosti.Jeho vize se ukážou jen tak.Některé jsou až moc bolestivé.Jsou až moc živé.
Příběh:
Samuel se narodil jednomu čarodějovi a jedné upírce. Upírka a čaroděj se vzaly,jak se jim narodil syn.Syna vychovávali jak čaroděje tak i upíra.Otec Samuela učil od 7 let denně nové kouzla.Ale když ho učil první kouzlo,tak se stalo něco .Samuelovi se roztrhla trochu kůže na hrudi. Nechápal.Ale ihned se skoro zahojila.Každý den takové bolesti Samuel přežíval,aby se naučil. Aby ho otec někdy pochválil.Ale nikdy se toho nedožil. Matka učila syna jak dobře lovit lidi tak i zvířata. V 15 letech Samuel uměl ovládat všechny živly a nějaké kouzla. Když uběhlo nějaké století ,tak ho matka nechtěla pustit. Samuel se rychle naštval a pomocí své síly ji odhodil a začal odříkávat kletbu. Matka ji nepoznala tak si myslela ,že je to nějaká blbost a myslí si že mu to dovolí.Ale Samuel odříkával kouzlo na kletbu. Věděl že ji nezabiji jinak než tak jak se chystá.Během chvilky jeho matka začala ztrácet síly.Prosila ho ,ale on nic neukončil.Měl zavřené oči a mluvil hlubokým hlasem zaklínadlo. Matka upadla na podlahu a on se usmál ,když uslyšel ránu .Během chvilky byl u ní a rozkousal ji hrdlo. Ale v tu chvíli se něco stalo. Předním se objevil nějaký čaroděj v černým plášti .Byl hodně naštvaný.Natáhl k němu ruce a odrazil ho.Samuel odletěl až do další místnosti přes zeď. Podíval se na něho a chtěl po něm vystartovat,ale ten muž ho držel už pod krkem a odříkával kletbu. Jednou rukou ho držel pod krkem a druhou mu strhl košili. Dal mu na hruď ruku a odříkával pořád kletbu. Samuel cítil že ho něco pálí na hrudi a začal s sebou házet.Muž ho přitiskl víc ke stěně. Po chvíli Samuela spustil a vypařil se. Samuel vůbec nechápal co se stalo . Podíval se na svou hruď a zamračil se .Měl tam znak-pentagram. Po chvíli spadnul do kómatu. Když se otec vrátil domů ,tak uviděl svou ženu. Rychle k ní přišel ,ale viděl prokousli krk .Šel hledat svého syna.Uviděl ho u zdi a na hrudi znak. Samuel ,když se vzbudil byl přivázaný ke zdi . Měl na sobě dost velké silné řetězy.Řetězy byli okouzleny kouzlem. Otec před ním stál v ruce bok a řval po něm,ale on nic neslyšel. Podíval se na svého otce a vytasil své delší špičáky. Samuel v hlavě začal odříkávat kouzlo,aby uvolnil řetězy. Nakonec řetězy spadli a on byl za svým otcem a zlomil mu vaz. Utekl z domu. Utekl do lesa a sedl si k jezeru.Podíval se na sebe a zamračil se.Ne že má na hrudi pentagram ,měl i na tváři kříž . Naštval se a utekl do jiného státu.Ale než odešel tak spálil celou vesnici....... Po několika století se vrátil zpátky do Eldewaru a začne žít nový život.... A chce zjistit co se stalo....
Obrázky:
Meč-> když je ve velké velikosti->

Meč->když má malou velikost->

Samuel->Samuel + tetování->
tetování-> co má na hrudi->
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3