Saphira Marion Bloods

24. listopadu 2013 v 16:06 | Kei |  Seznam postav
Vlastník: Kei

Jméno a příjmení: Saphira Marion Bloods

Pohlaví: Žena
Rasa: Upír - Čistokrevný
Věk: 17
Práce: Mafiánská dcerkaVzhled:
Saphi je něžného vzhledu. Má velké, černé oči a dlouhé hnědé vlasy. Je vysoká zhruba 175 cm a má štíhlou postavu. Není žádná kostra, zkrátka je štíhlá s nějakými těmi ženskými tvary. Nosí boty na vysokém podpatku, když musí někam ven, a oblečení všeho druhu. Nejradši je ale doma, ve svých chlupatých pantoflíčkách, bratrovo tričku a kraťáskách. Když se usměje, má jenom letmé upíří zoubky.
Majetek:
Veverka Didi, kterou miluje ale otčím jí nutí, aby jí vyhodila z domu, že to prý není vůbec mafiánské. Ona jí ale nedokáže vyhodit a tak s ní chodí jenom ven (nikdy si jí nebere na žádně vyřizování), například do části lesa, který patří jejich rodině po smlouvě s Darcimianem.
Koně jménem Septimus, kterého dostala od svého otce, když jí bylo 10.
S rodinou bydlí ve velkém domě v jižním lese.
Povaha a záliby:
Saphi se může zdát jako zkažené dítě mafiánů, ale ve skutečnosti to vše jen hraje, když musí. Jinak je velmi milá, citlivá a křehká dívka. Jenom málo někomu ukáže, jaká je doopravdy a tak je na všechny protivná, panovačná a rozkazuje. Septima miluje, protože je to to jediné, co jí po otci zbylo. Nenávidí svoje chutě na krev, říká tomu ,,Ta druhá". Odmítá však vysávat zvířata a doma stejně mají pravidelné hostiny.
Schopnosti a nadání:
Je upír z váženého rodu. Když však byl její otec zabit, je poslední čistou nositelkou tohoto genu. Má sice mnoho sestřenic a jiných příbuzných, ale ta čistota byla jen u jejího otce. I když je mladá, je velmi silným upírem. Sice je to dívka, takže není až přehnaně silná, za to má ale jiné schopnosti. Nedokáže lidem vidět do duše nebo jim číst myšlenky ale vycítí, když jí lžou. Proto jí také matka posílá všechno vyřizovat v doprovodu bodyguardů a jejího bratra. Umí se proměnit v netopýra a odletět, to ale pouze v noci.
Příběh:
Narodila se ve velmi staré rodině. Prožila vcelku normální, upírské dětství. Její otec jí miloval nadevše. Až natolik, že jeho vlastní žena žárlila. Její matka byla z bratrského rodu ale nikdy si jejího otce vzít nechtěla, protože se znali od mala a považovala ho za hlupáka. Byl totiž až příliš hodný a chtěl vycházet se všemi mafiemi jen v dobrém. Manželka ho za to soudila a mnohokrát raději rozhodovala za něj. Nenáviděla Saphiru, protože dítě s takovým hlupákem nikdy nechtěla. Měla ale povinnost, když se přiženila z donucení jejího otce. Byla panovačná a zlá, odtud přebrala Saphi vzor pro svojí přetvářku. Její matka ale nebyla svatá, milovala již dlouhá léta vůdce vlkodlačí mafie. Tajně se spolu scházeli ale museli přestat, když se i on oženil a měl syna. Vždy panovala rivalita mezi Upíry a Vlkodlaky a jednoho dne, když bylo Saphi 13 let, to vypuklo. Vůdci dvou klanů se spolu utkali a její otec byl zabit matčiným milencem. Byl konec, mafii mohl vládnout jenom pokrevní potomek vůdce ale Saphi byla moc mladá. Hierarchie se rozpadla a její matka všechny přinutila, aby se dali dohromady s vlkodlaky. Vdala se za svého milence, který týden před tím zabil svojí manželku, a společně ovládli dvě mafie. Toho dne Saphi poznala svého nevlastního bratra. Problém však byl, že se nenarodil jako vlkodlak ale projevil se na něm vzácný gen Nezkrocených, který měla každá bytost, i lidé. Nikdo se o něm ale neodvážil pochybovat, když byl synem tak mocného muže, a proto si nedělal starosti ani on a ani jeho otec. Pohrdal jí, byl po otci. Jednoho dne však Saphi zachránil život, když se jí její vlastní matka snažila zabít tím, že na ní poslala svoje přívržence. Saphi se do svého nevlastního bratra Rufuse zamilovala. Věděla ale moc dobře, že by to nešlo k sobě a tak vyrůstala po jeho boku s kamenem na srdci. Její matka měla Rufuse radši, i přes to, že nebyl její. Spojením dvou mafií se jejich rodina stala obřím monopolem. Ovládala snad všechno v Eldewaru a okolí. Jednoho dne, když jí bylo smutno a procházela se lesem, našla Didi, která byla poraněná a okolo sebe měla svá mrtvá mláďata. Musel je napadnout nějaký sokol. Vzala si jí domu a rychle se spřátelily.
Obrázky:
Septimus
Didi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3