Shiki Braus

3. listopadu 2013 v 0:31 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán- Hráč byl neaktivní déle než 14 dní.

Vlastník: Niommi

Jméno a příjmení: Shiki Braus

Pohlaví: Muž


Rasa: Upír - Nečistokrevný - lovec temných bytostí

Věk: 450 let

Práce: -
Vzhled:
Shiki je štíhlé, ale silné postavy. Je velmi bledý, má bílé a nakrátko střižené vlasy. Jeho oči jsou fialové barvy a když lační po krvi tak se zbarví do červena. Na krku má tetování, čtyři dýky mířící do středu v obrazci. Má pět piercingů na uších (2 - 3 )

Majetek:
Malý byt a zbraň ( Bloody Rose )

Povaha a záliby:
Shiki je tichý typ. Vypadá jakoby byl pořád něčím naštvaný. Většinou spíš jedná než mluví. Raději pracuje sám, protože si myslí že všem přidělává jen potíže.

Schopnosti a nadání:
Je velmi rychlý a má dobré reflexy. Svojí zbraní kterou nosí může ublížit jen upírům, vlkodlakům a démonům.

Příběh:
Shiki se narodil mimo zeď v rodině lovců. Už po narození se od něj očekávalo, že jednoho dne z něj také bude lovec, ale když mu bylo 10 let, jeho rodinu vyvraždila upírka a jeho pokousala. To kvůli ní se stal upírem. Ujal se ho pán za zdí ( tehdy tam začal bydlet ) jménem Aidou. To on a jeho dcera Mikasa mu pomohli vypěstovat jeho sebeovládání. Podpořili ho a udělali mu náhradní rodinu. O pět let později si Shiki uvědomil že se do Mikasy zamiloval. Dlouho přesvědčoval sám sebe aby jí to řekl, ale nakonec k tomu nedošlo. Jeho novou rodinu znovu vyvraždila TA upírka. Tehdy Shikiho popadl hrozný vztek a upírku přetrhl na dvě půlky. V ten den se rozhodl že z něj bude lovec, že nenechá žádnou z těch krutých bytostí žít. Mikasu stále nosí ve svém srdci a stále doufá že se s ní jednou setká na onom světě.

Obrázky:
Shiki
Tetování

Zbraň
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3