Soccothrates Tavarok Gargolmar

12. listopadu 2013 v 18:15 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán- Hráč byl neaktivní déle než 14 dní.

Vlastník:

Jméno a příjmení:
Soccothrates Tavarok Gargolmar

Pohlaví:
Muž

Rasa:
Člověk - Čaroděj

Věk:
26

Práce:
Alchymista, kovář, sběrač bylin a nerostů..
Vzhled:
Soccothrates Tavarok Gargolmar!!
Vysoká postava, blonďaté vlasy do copu, vypracované svalstvo a na pravé ruce silnou zbroj na rozbíjení kamenů..

Majetek:
Alchymistická dílna, kůň Nat Pagle, věrný kocour Arcanotron.

Povaha a záliby:
Povaha - flegmatik, introvert..
záliby - sběr bylin a vaření lektvarů různých povah, dolování vzácných nerostů, kování zbraní a zbrojí, dlouhé expedice se svými věrnými zvířaty, které zasvěcuje sběru bylin a nerostů.

Schopnosti a nadání:
Od narození se u něj projevuje velmi silné pouto s magií živlů, které zdědil po své matce. Otec byl sic prostý, ale velice zručný kovář, od kterého se také řemeslu naučil...
Nejsilnější vztah si však vypěstoval s magií ohně, která je mu přínosem i v jeho zálibách vaření lektvarů a kovářskému řemeslu.
Vaření lektvarů se naučil sám, pouze svými experimenty dokázal uvařit ty nejzázračnější elixíry...

Příběh:
Soccothrates Tavarok Gargolmar se narodil jako syn kováře a čarodějky. Již od útlého dětství se vědělo, že sdědil magické nadání po matce a zručnost po otci.. Již jako tříletý dokázal sám ukovat lehčí kusy zbroje či malé nože. Po desátem roku byl již plnohodnotným kovářem, jak pravil jeho otec...
Bohužel jeho rodiče zemřeli násilnou smrtí těsně před tím, něž Soccothrates dovršil svých 15 let... Nějakou dobu ještě dále provozoval sám otcovu dílnu, ale vše mu připomínalo jeho milované rodiče a tak se rozhodl odcestovat kamsi, ani sám nevěděl kudy ho nohy povedou.. prodal tedy domek, dílnu i přilehlý chlív a vyrazil na cestu do neznáma. Při svém cestování našel zálibu ve sběru bylin různých druhů a díky své magické moci je hned zpracovával v různé lektvary a elixíry, které ovšem zpočátku neměli žádné kladné účinky ba naopak..
Po dlouhém cestování narazil na Eldewar, který mu okamžitě učaroval pro blízkost lesů, kde by mohl sbírat byliny ale i nerosty ke zpracování v kovářském řemeslu.. Koupil zde proto malý domek, který hned upravil na kovářskou i alchymistickou dílničku..

Obrázky:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3