Thomas William Hiddleston

18. listopadu 2013 v 18:30 | Kei |  Seznam postav
Vlastník: Kass

Jméno a příjmení: Thomas William Hiddleston

Pohlaví: Muž
Rasa: Démon
Věk: 32
Práce: HerecVzhled:
Metr devětaosmdesát vysoká, štíhlá a lehce svalnatá postava nemá na sobě vůbec žádné tetování ani piercing. Nikdy neměl potřebu si nějak zdobit tělo, ale na holkách se mu zatraceně líbí piercingy v pupíku nebo nějaké tajemné tetování. Původní barva vlasů je medová s oříškově hnědým nádechem. V zimě mu trochu ztmavnou, ale jen lehce, protože v Británii nejsou takové výkyvy počasí jako například ve střední Evropě.
Vždy lovil dívky na svůj úsměv, světle modré oči, vypadající v určitém osvětlení jako šedé a někdy dokonce jako zelenkavé.
Na kožené šňůrce kolem krku mu visí úplně stejná sněhová vločka jako má Kass, která mu ji připomíná v horších chvílích a není schopný ozdobu sundat ani při představení. Prostě jen povolí šňůrku, ale že by to sundal, to nikdy.
Nikdy se neoblékal nějak výstředně, vždy dokázal skloubit moderní outfit s moderním oblečením. Byl prostě klasik a tak bez problému přišel na konferenci v tričku s potiskem, džínách a doladil to sakem od obleku. Ležérní styl prostě miloval už od mládí. Někdy je však za trest po něm chtít, aby si nechal narůst strniště, které ho dělalo naprosto sexy. Když už si ho ale nechal narůst, byl opět problém donutit ho oholit se.
Majetek:
Jako každý aristokratský Brit vlastní své vlastní sídlo na irském venkově. Kvůli práci v něm ale nikdy dlouho nepobude a většinu volného času (kterého je po málu) tráví ve svém bytě v Londýně. Nebyl by to potomek Britských ostrovů, kdyby se čas od času neprohnal na milované klisně plemene A1/1 + Pura Raza Espaňola. Kvůli své profesi se musí udržovat v kondici, jezdit na koni bez žádných problémů a hlavně se umět ohánět různými meči.
Povaha a záliby:
Nikdy nebyl ten typ herců, kteří dělali problémy, když jim místo Latté donesli Latté Macciato. Je to jeden z mala lidi, kteří rádi rozdávají autogramy fanouškům až do posledního. Když mu napíší, že nějaká jeho fanynka leží v nemocnici, nedělá mu problém se tam vydat a potěšit její srdíčko. Přestože tyto věci dělají i jiné celebrity, on to nedělá pro pozornost, ale pro lidi.
Z toho jde pochopit, že se jedná o normálního chlapa bez degenerace slávou nebo aristokracií.
Jeho láskou je divadlo, odmítl už mnoho filmových roli pro pár večerů na jevišti divadel. Miloval ten kontakt s lidmi a nenáviděl kamery až těsně u obličeje. Nejmilejší dramatem jsou Romeo a Julie s Hamletem. Své role dokáže prožít tak, až ho plně pohltí. Co se ale hereckých partnerek týče, je velmi náročný a vybíravý. Nedokáže od srdce recitovat Romeova vyznání pod Juliiným balkónem, když jeho partnerka nevyzařuje žádné osobní kouzlo.
Rád si zahraje na kytaru, uvaří nějakou dobrotu, napije se kvalitního vína a u krbu za světel planoucích svíček čte knihu či recituje slavné verše milované osobě. Tento muž je prostě romantik, ale i rošťák a klidně donese na scénu sníh, který herečce vyklopí do výstřihu. Jindy ji začne uprostřed napínavé romantické scény lechtat.
Když se mu ale zachce, dokáže přednést takový výkon, že u tragických scén nezůstane jediné oko suché.
Co se žárlivosti týče... Ano, je žárlivý, je majetnický, ale už si zvyknul na to, že jeho holka sem tam zabrouzdá za někým jiným. Není se čemu divit, když se téměř nevidí a když musíš, tak prostě musíš. V tomto je tedy velmi benevolentní, protože ví, že přes ty všechny úlety se vždy vrátí k němu.
Schopnosti a nadání:
Není jako ostatní démoni, nemá druhou (temnou) podobu, což je na něm děsivější, protože pokud ho neznáte, nevíte, na čem jste. Sílu má jako nadprůměrný vlkodlak nebo hodně starý upír. Této síly ale zatím nemusel použít proti nikomu jinému. Přestože v něm dřímá tolik síly, k ženám je vždy jemný a chová se k nim jako k princeznám. To ovšem jen do chvíle než se mu toto chování vymstí a ony toho zneužijí.
Od narození měl talent dokonalé přetvářky a improvizace. Proto se také dal na herectví. Učí se kreslit a docela mu to i jde, přestože byl většinu života samouk a až poslední dva roky je pod vzdáleným vedeným své dívky. Na kytaru hraje celkem slušně, ale na hudební dráhu to není.
Příběh:
Narodil se jako démon. Ano, je to zvláštní, ale již se tak narodil. Dětství měl doma jako z pohádky, byl to milovaný jedináček. Idylu domova ale kazila šikana ve škole a tak to byl spíše mlčenlivý a zakřiknutý šprt. Vše se změnilo na střední, kde studoval dramata a herectví. Díky talentu byl obletován děvčaty, ale neměl na ně náladu ani čas. Cítil vždy zadostiučinění, ale i lítost, když viděl své bývalé spolužáky, kteří mu dělali z dětství peklo, na sociálních dávkách a drogách.
Začal spokojeně proplouvat životem, byl obsazován do množství her, převážně z pera Shakespearea. Svou, možná i osudovou, lásku potkal právě při představení Hamleta. Tehdy stál na kraji scény a už se nadechoval pro další verše, když v té chvíli paměť přestala spolupracovat. Stál zmateně jako sloup, oči otevřené jako by viděl samotnou smrt, ústa pootevřená v němém šoku. A právě ve chvíli, kdy se pomalu začínal třást, se z hlediště ozval téměř andělský hlas, který ho spasil před ostudným vypískáním. Hned po skončení hry se ji rozhodl vyhledat a poděkovat. Hledání měl však snadné stejně jako když princ hledal svou Popelku. Po několika hodinách zoufalého hledání dal na sociální sítě divadla žádost o nalezení té dívky. Odpověď přišla téměř okamžitě.
Slovo dalo slovo a rázem z toho byla láska jako trám, láska jako z per básníků. Nemohl již hrát Romea, když neměl po boku svou Julii a štěstím mu poskakovalo srdce, když spolu mohli být na scéně a citovat ta slova a verše. Ne oni je necitovali, oni ten příběh na divadelních prknech žili.
Smířil se s jejím povoláním, že se téměř neuvidí, ale přesto po roce vztahu nezvládl ten tísnivý pocit, že nebyla jeho. Musel to udělat a tak ji jednoho večera požádal o ruku. Nebylo to v žádné drahé restauraci. Bylo to doma, při svíčkách nad italskými špagetami, které uvařil. Od té doby prostě věděl, že ona ho jen tak neopustí, protože moc dobře znal její postoj k manželství a když mu dívka, která se nikdy nechtěla vdávat, řekla ,Ano', tak to už něco znamenalo.

Zatím je ve svém světě, ale aby byl se svou láskou, je ochotný se všeho vzdát a odjet za ní do toho divného světa, kam ji pravidelně volají, když má jen chvilinku času.
Obrázky:Klisnička:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3