Prosinec 2013

Nathaniel „Nate“ Iribis

31. prosince 2013 v 23:55 | Kass |  Seznam postav
Vlastník: Tor

Jméno a příjmení:
Nathaniel "Nate" Iribis

Pohlaví: Muž

Rasa:
Kříženec Padlého anděla, Démona a Upíra

Specifikace:Čaroděj, Rytíř - Bojovník
Věk: cca 170
Práce: Mečíř, kovář
#1 | 2. 11. → 31. 12. 2013

31. prosince 2013 v 2:11 | Kei |  Eldewarské deníky
Vítejte u prvního dílu Eldewarských deníků. Jde vlastně o něco, jako shrnutí událostí. Hodí se zejména pro nové hráče, kteří netuší, co se událo v příběhu.

Kdesi v Eldewaru se potkala Kassandra s Emily a Satoruem. Kass a Emily se okamžitě sblížily, ale oboum se Satoru nezamlouval. Byl totiž právě v náladě, kdy by nejraději všechno ojel. Kass mu dala několik lekcí, ale když mu na hlavu vylila víno a smála se jeho obarveným vlasům, nebo když jí víceméně zachránil život, zlomily se mezi nimi bariéry a zamilovali se. Nechala ho sát její krev. Emily nesouhlasila a brzo byla od Kass odtlačena. Anuelle a Reece se dali dohromady na ulici, kde Anuelle lapala po zákaznících. Vzplanula mezi nimi láska, ale dlouho nevydržela. Anuelle otěhotněla a Reece odešel z Eldewaru. Kass si postavila dům, kde nějaký čas se Satem společně žili. Pak se ale Kassandra po podivném vztahu, kdy jí Sat nevyhovoval jak v chování, tak v sexu, navrátila k původnímu příteli Tomovi. Byla mezi nimi bitka, oba utrpěli vážná zranění a Sat odešel zpátky domu jako poražený. Kass společně žila s Tomem ve svém domě a Sat je občas chodil prudit s nekonečnou láskou ke Kass.
Na scéně se objevil také Eruner a Sawyer. Měli spolu krátký románek, kdy Saw zkazil nevinného Eruho. Toho poté unesl Oroniel a Saw ho za to potrestal. Zakoukali se do sebe a začal vztah Sawa s Orinem. Sat zůstal jednoho dne zubožený v nějaké uličce a Oroniel ho obalmutil, aby podepsal smlouvu s Nevěstincem. Od té doby tam musel pracovat. Kass tam první dny chodila a platila ho, aby s nikým nemusel spát bez své vůle. Sat byl poté po jedné z jeho rvaček přivázán k posteli, aby se nemohl bránit zákazníkům. V průběhu událostí se Tom rozešel s Kass. Saw odkopl Erunera, ten se pomstil podpálením Nevěstince, který Saw dostal na starosti po tom, co zabil původního šéfa. Díky tomu Sat unikl do lesa, kam se za ním vydala Kass a odchytla ho. Situace se uklidnila, Sat si tam postavil dům a léčil Kass, infikovanou jeho genem.Vyléčila se, ale už se k sobě i po nějakém tom sexu nevrátili. Sat toužil po Erunerovi, kterého kdysi potkal v hospodě. Anuelle porodila dvojčata. Když se konal ples, Sat se sblížil s Abby. Té později umřel kůň, ale byl Satovými geny oživen a čeká se, jestli kůň zmutuje.
Do příběhu vstoupil Lucas, mladý obchodník, který původně hledal v bordelu povyražení. Pobil se se Satem kvůli Kass, ale ještě ten večer se on a Kassandra zamilovali. Strávili společně několik dní, jenže pak zničehonic zmizel. Kass musela zabít jedno z Anuelliných dětí, jelikož bylo předpovězeno, že jednou vypálí Eldewar. V hospodě se sešla většina známých tváří. K nim se ještě přidala nová bytost, kočičí člověk Torian.

Madarui

30. prosince 2013 v 23:23 Rasy
Ne každý ví, že lidé nejsou svým ojedinělým druhem. Existují ještě Madarui, vyvinutí ze zvířat. Nemají lidské duše nýbrž zvířecí. Obyčejným lidem přezdívají opice, jelikož se vyvinuli z primátů. Shromažďují se do tlup, pokud je možnost, a tvoří tak mocné klany. Každý Madarui má svého patrona, neboli tvora, kterým je on sám. Tento tvor může být jakýkoliv, od hmyzu až po šelmy a draky. Madarui se rozdělují na 3 stupně. 3. stupeň se patronu nejméně podobá, lze jej poznat podle očí a schopnost mohou mít jen jednu. Madarui 2. stupně mohou své patrony zrcadlit v auře, mají jejich oči a někdy i základní znaky jako třeba ouška nebo ocasy. Schopnosti mají zpravidla maximálně 3. Madarui 1. stupně se přezdívá Genten fukki, neboli Vracející se původ. Jsou svému patronovi nejvíc podobní, vlastní jejich oči, mohou mít základní znaky, zrcadlí a schopnosti jsou neomezené. Také jsou mnohem silnější a mají rozvinutější zvířecí pudy. Madarui se může narodit pouze v případě, že je jím jeden z rodičů. Podíl rodičovského genu pak určuje stupeň ale pouze dva Madarui mohou mít potomka 1. stupně. V případě obou Genten fukki rodičů se můžou patroni křížit.


Renuo Black

30. prosince 2013 v 21:05 Seznam postav
Vlastník: KattyCat


Jméno a příjmení: Renuo Black


Pohlaví: Muž


Rasa: Vlkodlak, Přízrak, Démon - Mstitel

Věk: 20


Práce: -


KattyCat - Hráč

30. prosince 2013 v 21:01 Seznam hračů
Přezdívka: KattyCat

Pohlaví: Holka

Postavy:

Luna Night

29. prosince 2013 v 20:02 Seznam postav


Jméno a příjmení: Luna Night


Pohlaví: Žena


Rasa: Člověk - Čaroděj


Věk: 20


Práce: -


Princess Of The Night - Hráč

29. prosince 2013 v 19:57 | Kei |  Seznam hračů
Přezdívka: Princess Of The Night

Pohlaví: Holka

Postavy:

Torian Crawford

29. prosince 2013 v 2:28 | Kei |  Seznam postav
Vlastník: Tor


Jméno a příjmení: Torian Crawford


Pohlaví: Muž


Rasa: Kočičí člověk - Lučišník


Věk: 27


Práce: LovecIkonka

29. prosince 2013 v 0:33 | Kei |  Blbinky a Blog
Chci vám představit naší novou ikonku. Je opět dělaná mojí vlastní rukou. Pokud chcete někdo spřátelit hry, můžete se nám ozvat na email. Pokud se vám naše hra líbí, můžete si ikonku vložit na svoje stránky.By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3