Damien Alen Moon

22. prosince 2013 v 23:00 | Kei |  Seznam postav
Vlastník: Dania

Jméno a příjmení: Damien Alen Moon

Pohlaví: Muž


Rasa: Upír - Čistokrevný

Věk: 124

Práce: Gigolo

Vzhled:
Damien je vysoký asi 194 cm a je svalnatý. Má potetovanou celou pravou paži různými znaky, poté má čtyři jizvy na pravé straně krku, z jedné bitvy. Piercing namá. Na krku nosí přívěšek se symbolem ohně. Damien má zářivě modré oči, tmavé vlasy, které jsou docela krátké, nos má tak akorát, horní ret má celkem úzký oproti celkem plnému spodnímu rtu. Má celkem výrazné lícní kosti a tvář mívá většinou oholený, pokud není zrovna dvakrát líný. Obvykle nosí černou koženou bundu nebo svetr. Miluje černou, nebo nejrůznější trika. Dále nosí skoro vždycky černé kožené rukavice. Vždy má u sebe dvě dýky a jednu pistoli. Dále mívá u sebe cigarety, je vášnivý kuřák. Občas mívá u sebe i placatku s rumem.

Majetek:
Má dům kousek od nevěstince, který je temně zařízený a dále má černého vlka - Carosse.

Povaha a záliby:
Damien je velký děvkař (což je vzhledem k jeho povolání logické), miluje ženy, alkohol, cigarety a peíze. Svou práci miluje, protože při ní dělá to co má rád, hlavně za ní vždycky dostane tučně zaplaceno. Nevadí mu když musí dělat společníka muži. MMá rád kožené věci a černou barvu. V nevěstinci tráví hodně času, buď jako pracovník, nebo jako zákazník. Občas chodí do hospody kde shání osamocené ženy pro kšefty.

Schopnosti a nadání:
Damien má zvláštní schopnosti na svádění. dokáže kohokoliv přimět aby se do něj zamiloval.

Příběh:
Damien pochází z velmi zvrácené rodiny otec matku týral a Damien byl několikrát vyhozen z domu. Občas vyrůstal na ulici a jakmile mu bylo 15 a zkrásněl, začal brát úplatky za schůzky a všelijaké činnosti. Vydělával si dostatečně. Občas pracoval v nevěstincích občas na volné noze. Jednou dokonce nevěstinec vlastnil, ale nebavilo ho řešit nějaké obchodní záležitosti. Vlastně jediné co od své práce žádal bylo pořádně si užít a dostat zaplaceno. V tomhle mu vyhověl skoro každý. Damien byl ochotný dělat se ženami is muži cokoliv. Ne vždy mu to bylo příjemné, ale většinou si pořádně užil. Když byl skoro všude vyhlášený jako nejlepší gigolo začali se mu hrnout nejrůznější nabídky. Opravdu velmi zvláštní. Damienovi to nevadilo protože věděl, že za tyto nechutnosti dostával nejvíc zaplaceno. Postupně si mohl dovolit jak velký temný dům tak sluhy a služky. CO se týče jeho vlka Carosse, našel ho jako mládě. Sám neví proč, ale zželelo se mu ho a ujal se ho. Caross mu od té doby věrně slouží jako ochránce i jako jediný přítel.

Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3