Dannyiel Ragmore

12. prosince 2013 v 21:35 | Kei |  Smazané postavy

Účet byl smazán

- Hráč se nezapsal na čistce

Vlastník: amyie


Jméno a příjmení: Dannyiel Ragmore

Pohlaví: Muž

Rasa: Upír - Čistokrevný

Věk: 24(470let)

Práce: -Vzhled:
Danny má téměř 180 cm. Má šíthlou, atletickou postavu, nepřehnané altetické rysy na rukou i břichu. Má bledší odstín pleti. Červné havraní vlasy, světle modré oči. Pod levým zápěstím pod dlaní má tetování s latinským názvem.

Majetek:


Povaha a záliby:
Arogantní, egoistický, namyšlený, nikdy jeho plán nevýjde, často se dostává do průšvihů, od kterých uteče, rád se pere, svoje oběti si užívá, rád flirtuje s ženami, umí si nadělat hodně nepřátel, je velký provokatér a vtipálek, rád se spoléhá sám na sebe, ale přátelé si taky umí nadělat. Občas tedy dokáže být milý a někoho nenechat v bryndě.
,, DANNY SE VĚTŠINOU CHOVÁ JAKO ZLODUCH, ALE OBČAS SE PROJEVÍ I JAKO DOBRÁK. CHOVÁ SE JAKOBY MU BYLO VŠECHNO UKRADENÉ, ALE VE SKUTEČNOSTI MU I NA NĚČEM ZÁLĚŽÍ."

Často cestuje, nikde nezůstal moc dlouho, zbožňuje staré filmy, hudbu, doslova miluje burbon, tqeuilu a whiskey, spolu se jednou skupinou říká, že to jsou jeho jediné opravdové lásky.

Schopnosti a nadání:
-pomocí ovlivnění může donutit člověka (i slabšího upíra) vidět věci, které nejsou, neob na ně úplně zapomenout.
-umí číst lidské myšlenky.
-umí ovládnout klidné zvíře v nebezpečnou bestii, i proti svým majitelům (naopak je umí zklidnit)
-je hodně rychlý, což byla výhoda jeho přeměny, protože byl rychlí i jako člověk.
-díky častému krmení si časem vytvořil i hodně síly,( a hlavně umí někoho napálit, čím si pomáhá)
-může chodit na slunci
-umí vyrvat srdce z hrudi jedním pohybem
- má psa Foxxe,(když je opravdu silný, hodně silný, dokáže se taky přeměnit ve zvíře)

Příběh:
Narodil se 1543 v Camargue, Jížní Francii. Měl tehdy devět sourozenců. Byl třetí poslední dítě. Vyrůstal s matkou, nevlatsním otcem, starším bratrem Isaacem, který je brzo opustil a kvůli své hlouposti milovaný syn zemřel a tak zůstal s o čtyři roky mladším bratrem Blaisem, a o šest let mladší a jedinou dcerou v rodině Collette. Vyrůstal s nimi a když byl schopný vydělávat přestěhovali se do Gordes. Tam zůstali, a později i s Blaisem vydělávali na svou sestru a posílali něco rodičům, kteří už je nechtěli. Když jejich sestra Collette onemocněla, vzali ji do Orange, kde údajně měla zemřít. Později odjeli do St.Tropez a odtamtud do Evropy, kde žili, do doby, kdy i Blaisovi bylo dvacet let.
Dannyiel byl proměněn v roce 1543, v Rusku, kde byl s Blaisem. Tam je opila a svedl ruská rudovláska s modrýma očima Sylvie Oxana Gruiwe. Protože byla starší než oni, byla přeměněna v 38. Byla chvíli něco jako jejich náhradní matka. Během několik století je učila, co to je být upírem. Později, s nimi odjela do Anglie, za její přítelkyní Celeste, která byla tmavšího původů a byla čarodějnice, jelikož Sylvie potřebovala zmizet, zmizela a nechala je všechny tři o samotě, tu noc byla nejspíš zabita. Celeste a Blaise se do sebe zamilovali a začali žít v Británii, zatím co Danny projel zpět Ruskem, napříš Asií a celou Evropoou, dokonce i na koloniálním Novém Zélandu, odkud se dostal zpět do VB, odkud odjeli pomocí francouzských lidí spolu Celetse, Blaise a Dannyiel do nyní objevené Ameriky, tedy Lousiany, kde začali nový život. Během toho se potká s mnoha zajímvými spojkami a od té doby se jako upír potlouká po americké půdě. Avšak každý rok, i když ne moc spolu dají na Collettin hrob něco i Blaise, i Danny. Právě od prvního velkého odloučení jak v Rusku, tak v Lousianě, se z něj stal ten upír padouch,...

Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3