Kim Li An

15. prosince 2013 v 16:59 | Kei
Vlastník: Dania

Jméno a příjmení: Kim Li An (Zkráceně Lian)

Pohlaví: Žena
Rasa: Vlkodlak - Čistrokrevný
Věk: 49
Práce: -Vzhled:
Lian je štíhlá ale celkem malá. Měří asi jen 160 cm. Má na hnědo obarvené dlouhé vlasy, které mají jinak černou barvu. Je to asiatka (konkrétně korejka) a to ráda zdůrazňuje, třeba tím, že má vždy dokonale obtažené své temně hnědé oči. Lian má malý nos a plné rty. Vždy když se usměje vylezou krásné bílé zoubky. Ráda se obléká do bílé. Piercing nemá žádný, tetování má, za krkem má v korejštině napsané slovo "sen" neboli takto v korejštině "꿈" (výslovnost kum). Vždy mívá na levém prsteníčku prsten ve tvaru stříbrného hada. Lian má jednu ošklivou jizvu a to na levém předloktí, neví odkud jí má.
Majetek:
Vlastní dům v centru města a yorkshirského teriéra (fenku) jménem Sunny.
Povaha a záliby:
Je to celkem extrovert, ráda se baví s lidmi, ale musí na to mít náladu. Pokud se jí někdo znelíbí dokáže mu pěkně zatopit. Ale je to jinak celkem srdečná dívka a ráda pomáhá, hlavně svým přátelům a rodině. Miluje bílou barvu, sníh, četbu, nesnáší horko, nafoukané lidi a nudu. Jinak má i ráda přírodu a procházky v ní. Všechny své přátele svědomitě chrání a položila by za ně i život.
Schopnosti a nadání:
Lian ovládá elementy. Nejlépe ze všeho vodu. Ale není na tom zle ani s ostatními živly, čím je starší, tím je její schopnost větší a silnější.
Příběh:
Lian je jihokorejka, ovládá plynule korejštinu, japonštinu i čínštinu. Její rodiče jí v osmy letech zahynuli, a ona byla umístěna do péče babičky, která jí pomohla objevit své schopnosti a díky jejím vědomostem se toho Lian o sobě dost dozvěděla. Když jí babička zemřela, bylo jí 28 let, to už byla schopná žít v pořádku sama. Prožila mnoho let na různých místech, od Koreje po Ameriku, nerada zůstává na jednom místě. Nikdy nezapomněla na své asijské kořeny a doufá, že se jednou do své rodné země vrátí. Ale nyní žije v Eldewaru a i tady hodlá svůj čas prožít naplno.
Obrázky:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3