Lucas Collins

15. prosince 2013 v 10:52 | Kei |  Seznam postav
Vlastník: Lux

Jméno a příjmení: Lucas Collins

Pohlaví: Muž

Rasa: Nezkrocený

Věk: 24

Práce: Podnikatel

Postup ve hře:
Ve vztahu s Kassandra Anne GreyVzhled:
Lucas rozhodně není žádný milý klučina, který se už od začátku na všechny usmívá - spíš naopak. Každý jeho pohled je arogantní a neskutečně pronikavý. Má kaštanové vlasy, hnědé oči a rád pracuje na svém těle. Chodí hlavně v oblečení, které je mu pohodlné. Upřednostňuje spíš napůl sportovní a napůl elegantní boty.

Majetek:
Rozhodl se koupit si dům v Eldewaru.
Vlastní rybářský závod na pobřeží, kam jezdí do práce.
Hnědého koně kterého využívá jen na cesty do práce a zpátky.
Obsáhlý šatník.

Povaha a záliby:
Je velice sportovně založený. Naprosto nenávidí obézní lidi nebo lidi, co nic nedělají. Je až přehnaně čistotný. Má rád procházky pod hvězdami nebo procházky přírodou. Zbožňuje cestování. Je ve většině případech upřímný a nerad lže. Někdy dokonce zapomene zalhat, když by se to právě hodilo. Miluje dobrodružství a adrenalin. Je to sebevědomý muž,který se do všeho vrhá po hlavě. Většinou působí klidně a profesionálně ale někdy mu dojde trpělivost a dokáže se pořádně rozzuřit. I přes to, že se zdá být povrchní, má na každého svůj soukromý názor, který dost obtížně mění. Když jej něco trápí, nejraději tráví většinu času sám, někde u alkoholu, nebo potom, když je to dost zlé, jde do své práce a připojí se k pracovníkům. Obecně má rád sladké, ale čokoládu a med ze všeho nejvíc. Když už si dá něco slaného, rozhodně se to musí utápět v koření a musí to být na takové úrovni pálivosti, že by to jiný člověk nepozřel. Když nastane nějaký problém, obvykle ho řeší s klidem a flegmatismem. Pokud ale nastane opravdu vážný, život ohrožující problém, často zpanikaří. Rozhodně však nikoho nenechá trpět místo něj. Má rád smích, i když se až tak často nesměje. Nemá rád, když se někdo povyšuje nad něj nebo jeho přátele. Nesnáší patolízaly a všeuměly. On vlastně nesnáší většinu lidí a řídí se svým vlastním heslem: ,,Je jedno, jestli jsi černý,žlutý nebo bílý - nenávidím vás všechny." Mění se v černého medvěda, takže samozřemě miluje všechno z medu a z ryb. Nerad se proměňuje. Je rád, když má pocit moci.

Schopnosti a nadání:
Je skvělým obchodníkem. Mění se v černého medvěda. Ten sice není tak velký, jako grizzly, ale je mnohem obratnější a podstatně hubenější. Občas si rád přivede domu nějakou slečnu a jen vyjímečně a velmi utajovaně i muže. Jeho podnik na pobřeží je skrytě obohacen o nějaké moderní vybavení, takže je zručný i co se týče pokroku.

Příběh:
Narodil se na konci 19. století. Rodina, ve které žil, měla již dlouholetou tradici v rybaření. Rodina měla v krvi medvěda, ale to se s generacemi začalo ztrácet. Vlastnila spoustu rybářských lodí a doků a to po celém světě. Dědeček mu vyprávěl, že to vše začalo kdoví kde a že už nikdo neví, kde stál původní přístav Collinsů. Lucas prožil obyčejné dětství dítěte z bohaté rodiny, s otcem závislým na alkoholu a vyšinutou matkou. Měl starší sestru, která se brzo po dosažení plnoletosti provdala někam daleko a od té doby jí nespatřil. Matka mu vyprávěla, že měl mít mladšího sourozence, ale že potratila. Nikdy mu neřekla proč a Lucasovi později došlo, že možná kvůli otci a že možná proto je taková bláznivá. Neustále chodila a otevírala dveře. Proto Lucas začal nenávidět zvuk kliky a ve svém novém domě, kam se ve 20 odstěhoval, nechal všude namontovat jen koule, které otevíraly dveře otočením. Jeho otec několik měsíců po jeho odchodu onemocněl s játry a brzy zemřel. Matka se "nešťastnou náhodou" otrávila čistícím prostředkem a Lucasovi zůstala celá firma v rukou. Udělal mnoho chyb a když se ocitl na pokraji bankrotu a v ohrožení svého vlastního života, snažil se najít pomoc. Jednoho rozverného dne, kdy se toulal po ulicích, aby jej nepřátelé nepřistihli doma, jej nějaká žena vtáhla do svého stanu, kde věštila lidem za peníze. Vyvěštila mu, že se zanedlouho ocitne jinde (víc to neupřesnila, a proto to zůstalo velkým otazníkem) a že bude moct vše znovu od začátku vzít do náruče. Ze stanu vyšel s nedůvěřivými pocity a ještě téže noci šel do knihovny, kde procházel různé bichle o magii a předpovídání budoucnosti. Prolézal starou skříň, tam našel dvojité dno a v něm velkou knihu. Když jí otevřel, jako by na něj zavály dávné časy,přímo z té knihy. Rychle jí prolistoval a náhodně se zastavil na nějakém podivném klikyháku starého, britského písma. Pokusil se jej přečíst a když se na knihu přestal po přečtení soustředit, klečel na studené zemi, na kamení a větvích. Vstal, rozhlédl se kolem a nechápal situaci. Najednou mu z rukou kniha zmizela. Naštěstí několik metrů za lesem svítila nějaká světla a tak se za nimi vypravil. Později zjistil, kde se nachází, a co bylo překvapením - daleko za těmi lesy bylo moře a u něj malé rybářské řemeslo, které pomalu zanikalo. Pochopil proroctví a za 3 krátké měsíce dal malý přístav do pořádku a vše mu hrálo do karet. Objevil zde i jiné lidi z jiných dob, díky kterým si oblíbil oblečení 21.století. Usídlil se v Eldewaru a byl rád za život, který zde začal.

Obrázky:


Přeměna:Kůň:
http://popculturenerd.com/wp-content/uploads/2011/12/war-horse-andrew-cooper.jpg

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02103/PD50079224_1530527_2103211i.jpg

http://images.movieplayer.it/2011/12/13/lo-splendido-cavallo-joey-sul-set-di-war-horse-225783.jpg

http://www.thetimes.co.uk/tto/multimedia/archive/00250/100565812_warhorse2_250089c.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3