Luna Night

29. prosince 2013 v 20:02 |  Seznam postav


Jméno a příjmení: Luna Night


Pohlaví: Žena


Rasa: Člověk - Čaroděj


Věk: 20


Práce: -Vzhled:

Luna je velice na můj vkus zajímavá.Má bledou plěť jako sníh a dlouhé tmavě modré vlasy až pod pas.Má také světle modré uhrančivé oči.Většinou nosí jen šněrovací triko a vlasy má s velkými loknami.Také nosí vlasy rozpuštěné ale když se chystá nějaká formální událost,to je pak nablískanější než Polárka na nebi.Nenosí u sebe nějakou čarovnou hůlku nebo tak,čaruje ručně jak je u ní zvykem.Na rameni má tetování měsíce a nosí náhrdelník s přívěskem měsíce.Miluje tajemné věci a dobrodružství.

Majetek:
Má malý domek na kraji města s černou vranou klisnou fríského koně.
Ten dům zdědila po zemřelých rodičích Nocturnovi a Galaxie.Měla ještě sestru ale ta se za ni obětovala.Také vlastní malou louku na které má malou stáj pro svoji klisnu Nightmare.


Povaha a záliby:
Povaha: Je občas tvrdohlavá.Umí se rozhodnout a umí se postavit za slabší.Je taky docela odvážná a milá.Ale když má důvod,umí se opravdu hodně naštvat a někdy vybuchne (víte jak to myslím).

Záliby: Jízda na koni,lítání po nocích a trávení času mezi novými lidmi.Pomáhá slabším a snaží se o spravedlnost mezi ostatními.

Schopnosti a nadání:
Luna umí od mala nechávat vystupovat měsíc na oblohu.Jako malé se jí objevilo i to znaménko.Umí také zpívat a miluje zvířata.Také to s nimi dost umí.Nemyslím to,že s nimi třeba mluví,tedy mluví ale nerozumí jejich řeči.Jakožto čarodějka je denně ošetřuje a mazlí se s nimi.

Příběh:
Luna přišla o své a sestru v pouhých 13-ti letech.Od té doby musela poznávat svět a učit se věci sama.Za zdí se objevila když ni ni při svém putování narazila.Nejdříve se bála,co tam na ni čeká,ale nakonec se rozhodla riskovat a zeď mohutným odrazem svého silného koně přeskočila.

Obrázky:
Luna:


Klisna Nightmare:

Náhrdelník:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3