Nathaniel „Nate“ Iribis

31. prosince 2013 v 23:55 | Kass |  Seznam postav
Vlastník: Tor

Jméno a příjmení:
Nathaniel "Nate" Iribis

Pohlaví: Muž

Rasa:
Kříženec Padlého anděla, Démona a Upíra

Specifikace:Čaroděj, Rytíř - Bojovník
Věk: cca 170
Práce: Mečíř, kovář

Vzhled:
Nate dokáže být dost přitažlivý jak pro muže, tak i pro ženy. Je vyšší postavy, spíš vytáhlý a štíhlý, než že by na sobě hromadil svalstvo. U něj jde spíš o rychlost a obratnost, než o sílu. Obličej má jemné rysy, po matce, a zdobí jej dvě černomodré oči. Jeho otec byl míšenec Démona a Upíra a proto je většinu času výraz jeho vznešené tváře chladný, jakoby se štítil všech okolo. Jkoby jenom přihlížel a na cosi čekal... Ne vždycky je ale chladný, jako ocel, do které s takovou zálibou buší kladivem. Když se rty roztáhnou do děsivého úšklebku, málokdo by mu chtěl zkřížt cestu. Na vlasech se taky podepsala jistá rozdílnost jeho rodičů. Po matce má vlasy bílé, ale pouze po krk, kde začínají rezavět, skoro se zbarvují do červena. Obyčejně ho venku uvidíte jenom v bílé košili a černých, upnutých kalhotech a to za každého počasí. Když je na něj extrémní zima, bere si pouze plášť, který nikdy nevypadal moc hřejivě. Má kroužkový piercing v levém obočí a tetování měsíce na pravém rameni.


Majetek:
Peníze, našetřené od rodičů, které prakticky nikdy nepoznal, Lekavá arabská klisna Dust, kovárna nedaleko hostince, kovářské náčiní, dva meče - jeho oblíbenci


Povaha a záliby:
Jak je již řečeno, Nate je chladný jenom na povrchu. Uvntř může být dráždivý, dravý a občas neudrží na uzdě svůj rozvíjející se sadismus. To ale není celá povaha. Jednou za čas se chová přátelsky, většinou zrovna v ty nejnevhodnější chvíle. Někdy je snadné ho naštvat, nebo urazit a jindy ho můžete zmlátit a on se jenom pořád tváří, jakoby nic. Jeho věčně klidný a trochu chladný výraz dost lidí štve, ale jemu samotnému jsou většinou názory lidí okolo ukradené. Ačkoliv se může zdát arogantní, je jen někdy přehnaně elegantní. Rozhodně od něj nečekejte moc gentlemanských činů. Není temný hrdina na bílém koni. Rád je v dobré společnosti, ačkoliv se do hovorů moc často nezapojí. Rád vzbuzuje obdiv. Na Dust nikdy nenechá dopustit. U něj se dá těžko říct, zda je někde uvnitř citlivý a jenom se před světem uzavírá... To je ale nepravděpodobné.


Schopnosti a nadání:
Nate má, stejně, jako jeho matka na zádech černá křídla, ale využít jich může jen opravdu někdy. - když je nepoužívá, tak křídla automaticky zmizí.) Většinou, když prožívá silné emoce. Umí pracovat skoro se všemi zbraněmi a netradičně umí i tančit společenské tance a zpívat. To je jeho stránka, kterou málokdo zná. Umí pracovat s živlem vzduchu a někoho přidusit pro něj není problém. Zvládá i těžšší bojové kreace a když jde do tuhého, nemá problém bojovat beze zbraně. Zvládá lehká kouzla a iluze.


Příběh:
Nathan si do svých dvou let nic nepamatuje. Vzpomíná si jen na útržky, tvář zlatovlasé ženy, rámovanou černými křídly a poté bílou šupinatou kůži na ruce s drápy... No, nic moc z toho není, ale odvodil si, co vlastně je. Byl vychováván na šlechtickém hradě, vyučen čarodějem, ale jeho hraběcí otec mu též zaplatil jinou výchovu, tance, zpěvu a šermu a i jiných bojových umění, zkrátka dal mu všechno, co vždycky sám chtěl umět, nebo co už uměl. Nathan poté v sedmnácti opustil rodinné hnízdečko a vydal se do světa. Jako ečíř dlouho cestoval a živil se tak nějak všelijak, ale vždycky se držel u "kamufláže" mečíře. Ne vždycky to ale byla opravdová kamufláž, když nic jiného nezbylo. Nate zůstal po celý život stejným, stále obyčejně chladným... Když se dověděl o městu za zdí, upoutalo to jeho pozornost, že se rozhodl tam zajet. Stařík u zdi mu nijak moc nepřekážel... Když on se o staříka vlastně ani moc nezajímal, když byl tak trochu ve vzduchu, vysoko nad zdí... V eldewaru si koupil svou klisnu Dust a vycvičil si ji, aby jej poslouchala na každé slovo. Žije tu již dlouho, ačkoli to v podstatě nikdo neví, dlouho se z jistých důvodů skrýval a až nyní se rozhodl plně otevřít kovárnu a začít chodit mezi lidi.

Obrázky:
http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/202/7/1/demon_rule_by_heise.jpg
Tetování:
http://farm5.staticflickr.com/4042/4319632814_b9d246ae12_o.jpg

Kůň:
http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/c3/2e/4a/c32e4a75a0958ed38fb6dc4171637940.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3