Renuo Black

30. prosince 2013 v 21:05 |  Seznam postav
Vlastník: KattyCat


Jméno a příjmení: Renuo Black


Pohlaví: Muž


Rasa: Vlkodlak, Přízrak, Démon - Mstitel

Věk: 20


Práce: -Vzhled:
Renuo je velice podobný svému otci Reeci Blackovi, kterého ale nikdy nepoznal. Je vysoký a hubený, ale oproti otci je o dost menší. Vlasy mu zasahují až k bradě, kterou doplňuje plnovous.

Majetek:
Malý vyřezávaný koník

Povaha a záliby:
Odvahy by měl na rozdávání. Občas je až přehnaně sebevědomý, že by mu to mohlo ublížit. Nechá se snadno vyprovokovat, je vznětlivý jak krabička sirek. Jeho největším cílem je najít a zničit svého vraha, aby mohl poklidně odejít.

Schopnosti a nadání:
Dokáže přimět svou sestru, aby mluvila, byť je to nemluvně. Ale vzhledem k tomu, že zemřel tak malý, žádných jiných schopností nenabyl. Po matce zdědil pěvecký a umělecký talent. Jako přízrak má schopnost zhmotnit se.

Příběh:
Narodil jsem se o dvě minuty dříve, než moje sestra Aneese, v severní Francii, kterou moje matka Anuelle Néon projížděla vracejíc se do Eldewaru za svým přítelem - mým otcem. Sestra dostala příjmení po matce, já po otci. Matka byla ve Francii kvůli návštěvě MRK - mezinárodní rasové knihovny, aby se dozvěděla něco o křížencích démona a vlkodlaka, což jsem mimo jiné i já se sestrou. Nicméně nás otec asi po měsíci opustil a zůstali jsme sami. Když mi byl přesně měsíc a 14 dní, přišla k nám domů démonka. Tahle démonka dostala úkol mě zabít. Prej, že vypálím Eldewar, či co. Každopádně mě maminka nestihla zachránit a nějaký její kamarád mě pohřbil i s dřevěným koníkem. Teď jsem se vrátil! Hodlám pomstít své tělo, i když ještě nevím, jak to udělám a ani nevím, o koho jde. Každopádně, zjistím to...

Obrázky:
Vzhled:

Dřevěný koník:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3