Arsen Loverdos

10. ledna 2014 v 21:43 |  Seznam postav
Vlastník: Arsen Loverdos

Jméno a příjmení: Arsen Loverdos

Pohlaví: Muž

Rasa: Upír - Nečistokrevný

Věk: 2567 let. Přestal stárnout ve 22 letech.

Práce: -Vzhled:
Arsen má zelené oči a hnědé vlasy, které si vždy češe nahoru. (Viz. obrázek.) Je 182 centimetrů vysoké postavy. Jeho nos je normální. Obočí má trochu hustší, ale to mu jen přidává na kráse. Zvýrazní mu tak jeho oči. Nikdy na tváři nemá víc, jak půldenní strniště. Jeho tvář je protáhlý a má na něm perfektní lícní kosti. Na pravé paži má vytetovanou růži.

Majetek:
Vlastní dům, které je v Jižním lese a je speciálně upraveno tak, aby do něj nepronikalo moc přímého světla.Působí docela strašidelně, opuštěně a staře, což přesně chce. Dále pak vlastní několik kusů oblečení, meč, luk se šípy a taky nějaké peníze.

Povaha a záliby:
Arsen je docela normální upír. Normální, když nepočítáme to, že ho občas chytne ¨záchvat¨ a klidně by vyvraždil celou vesnici, nebo dokonce menší město. Ano, je to tak trochu šílenec, ale to k tomu, co je a jak dlouho tu už je, patří. Když někdo žije více než tisíc let, zvykne si, že prostě může všechno. Jako třeba on. Nebere v potaz to, že je někdo mocný, nebo silný, jednoduše, když se mu někdo nelíbí, tak to končí tím, že ho pořádně vyvede z omylu, kdyby se ho náhodou snažil ochočit. To ze srdce nenávidí, nenávidí, když mu někdo říká, co má dělat. Takže je dost nepředvídatelný. Ovšem, skoro vždy ho potkáte s rozdávačnou náladou, ale není to tím, že by byl milý, ale tím, že chce jediné, napít se z vaší krve a pak vás jen někam pohodit, jako to dělal celá staletí a vždy mu to vycházelo. Jako své ¨oběti¨ si vybírá zásadně ženy. Nejlépe brunety, ale když už na to příjde, tak je mu to spíš celkem jedno, jestli jsou to blondýny, černovlásky... Nesnáší vlkodlaky.

Schopnosti a nadání:
Jeho výjimečnost spočívá v tom, že když se někomu zahledí do očí, přičemž se soustředí, umí pak danou osobu uvést do takového, dalo by se říct, transu. Když se mu to podaří, ale většinou se mu to dařilo u všech, kteří byli slabší, než oni. Dokáže manipulovat s myslí daného člověka, upíra, démona..., zmást ho, ovlivnit. Má také sílu, rychlost a obratnost, jako upír . Tyto schopnosti ale sílí společně s věkem. Takže by se dalo říct, že je Arsen dost mocný upír.

Příběh:
Arsen se narodil v jedné vesničce, která byla poblíž jednoho města v Itálii. Tehdy se ještě nijak nejmenovali, tedy, jestli ano, pak se to nedozvěděl. Už od mala měl to, na co si ukázal. To ale do doby, než do Itálie nedorazil hladomor. To mu bylo něco kolem 15ti let. Zemi tehdy postihla jedna z nejhorších období za celou dobu její existence. On, i jeho rodina, celé dny nejedli nic jiného, než výhonky, nějaké listy... Takhle přežívali pět let, za kterých ale jeho otec zemřel. Jak on, tak i jeho matka to nesla velmi těžce, ale museli se posunout dál a snažit se přežít. Jediným východiskem bylo to, odstěhovat se někam na západ, do nynějšího Španělska. Na půli cesty, když zapadalo slunce a oni se rozhodli nezastavit se a jít pořád dál, je přepadli bytosti, nápadně podobající se legendám, které vyprávěli o upírech. Ano, byli to upíři a jeho matku zabili. Jeho ale, za, jím nejasných podmínek, přeměnili a pak utekli. Dlouhé dva dny se utápěl v nesnesitelných mukách, když mu v těle koloval jed, a až po těch dvou dnech to přestalo, částečně, pak měl nutkání napít se. Ale ne napít se vody, ale krve. Což se mu taky podařilo, díky jedné rodině, která měla stejný nápad, jako on s její matkou, odstěhovat se na západ. Všechny je zabil a tím začala jeho éra upíra. Zjišťoval, že být upírem je vážně skvělé. Čím více pil krev, tím více se cítil silnější. Začal vyvražďovat vesnice, po sléze, když mu to nestačilo, tak i města... To ale mělo za následek to, že si ho Vatikán všiml a začal po něm jít. Ano, Vatikán, tehdy hlavní centrum křesťanství, které bylo vybaveno věcmi, kterými uskutečňovali lov na upíry. Arsen měl ovšem štěstí a dostal se do bezpečí, do Eldewaru.

Obrázky:


Jeho dům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3