Elisha "Lish" Fearless

4. ledna 2014 v 0:08
Vlastník: Tor

Jméno a příjmení: Elisha "Lish" Fearless

Pohlaví: Žena

Rasa: Kříženec Démona, Elfa, Madaruiho a Anděla - Kanibal , Čaroděj , Vrah

Věk: Není znám

Práce: Výpomoc v hostinci
Vzhled:
V původní podobě je Lish dost vysoká. Pro někoho štěstí, že v původní podobě nenosí podpatky, jinak se výškou opravdu započítává mezi obry - měří 178 cm. Postava je ale syrově ženská. Má plně vyvinuté křivky, ale svalů se na jejím těle nešetřilo. (t je především výchovou). Má poměrně dlouhé, tmavě hnědé vlasy, spletené do podivných copánků, které moho ulehce připomínat velmi dobře udržované dredy. Každý z copánků zdobí minimálně jeden korálek. Obličej nevyniká žádnou zvláštní krásou, spíš chladností a je vidět, že Lish toho má za sebou více, než dost. O tom vypovídají především dvě jizvy na levé straně obličeje. Jedna protíná obočí, ale ne až k oku a druhá, mladšího rázu, je pod okem na lícní kosti. Oči tmavě hnědé, skoro až černé a na svět se dívají s jakousi lhostejností a pichlavostí. Nejvýraznějším rysem celého obličeje jsou asi rty, které mají přirozenou barvu, nejsou nijak extra růžvoučké, ani červené, prostě normální, protože v této podobě se ani nemaluje. Její pleť je přirozeně opálenější a svým "loveckým" oblečením opravdu ukazuje dost.
Jelikož Lish je měňavec, dokáže na sebe brát podobu kohokoliv (kdo má alespoň trochu humanoidní tvary). Lish většinou mění podobu, jako chameleon - podle nálady.
Její druhá podoba, démonská (ve které ale ztrácí měňavou schopnost), je v podstatě velice podobná její původní, ale s tím rozdílem, že Lish má kůži sem tam pokrytou jakýmsi leopardím vzorem. Má delší nehty na rukou i na nohou - skoro drápy a její vlasy jsou chápavé - myšleno ovládané vůlí, mohou třeba něco uchopit.
Její nejspoužívanější vzhled je poměrně atraktivnější. To má dlouhé blond vlasy po pás a postavu vicemissky. Velké modré, andělské oči a příjemný hlas.
V každé podobě má ale tetování na krku.

Majetek:
Peníze ze zaměstnání, pokoj v hostinci, za který nemusí platit, klisna Rapunzel, které přezdívá Rapl, lovecké kopí, strašná spousta šatů a oblečení různých velikostí, boty různých velikostí, pár zbraní, které určitě nejsou z téhle dimenze

Povaha a záliby:
Lish je...No.. Těžko popsat. V půvondí podobě je opravdu, jako chlap. ochlasta, lenoch, který se nebojí se v hospodě ožrat do němoty. Někdo, kdo má prostě chlapské návyky a je mu to jedno. Ignorant, co se točí za každým hezkým zadkem. K dámě, nebo hůř, k dívce, by ji málokdo přirovnal...Střídá nálady, stejně s podobami. Někdy je srdečná, jindy uzavřená a bloumající nad nesmrtelností chrousta.
V druhé podobě(blonďaté), umí být veselá, ale pod slupkou jemného a roztomilého děvčátka se skrývá potvora, která zatne drápy do všeho živého. Využije každou šanci, jak se někomu dostat na kloub a odstranit ho. To, co ona je, se dobře hodí k její povaze. Každou chvilku je někdo jiný. A podle toho se taky chová. nedá se říct, že je rozdvojená osobnost... Ona je snad rozmiliontěná osobnost.

Schopnosti a nadání:
Lish je měňavec - může změnit tělesnou podobu, jak si zamane (pouze na něco, co má humanoidní tvary). Spolu s tělesnou podobou ale získá i některé schopnosti dané osoby, na kterou se proměnila. To samé s rasovými rozdílnostmi. (př. promění se ve vlkodlačici a bude se moct dál proměnit ve vlka a bude mít shcopnosti oné vlkodlačice, plus pach.)
Může se ale samozřejmě změnit i na někoho jiného pohlaví...
Avšak ať se změní, jak chce, jde ji poznat díky tetování, které jí ani při změně nemizí. (A jde ji taky poznat podle toho, že její klisna Rapl vždycky pozná, do koho se převlékla.)

Příběh:
Kde se narodila? Těžko říct... Pamatuje si jen tvrdou výchovu. Byla brána, jako nejslabší článek celé rodiny. Byla nalezenec, nejspíš dítě prostitutky, které si oni vzali k sobě. Její kultura se ale skládala především z lovu. Byl to každodenní boj na vlastní pěst. Schovejte se, utečte, zabijte. Nebo se nechte zabít. Tomu se říká výchova. Jednou byla na lovu, tedy, pokud se tomu tak dá říkat. Už tehdy měla zvláštní vztah k masu, které lovila. Když lovila zvěř, jedla za syrova...Lidi se bála ochutnat. Lovila v lese.... A poté si už nic moc nepamatuje, jen měla dojem, že ji někdo střelil rovnou do hlavy. Dost možné to je... Ale to by pak nevysvětlovalo její sen a to, co se dělo, když se probudila. Sen byl o jakémsi lítajícím koni... Ale skončil dost divně. Lish se poté probudila zde. V nevěstinci... V podobě muže o kterého tu nejspíš dost dam stálo, protože v posteli okolo ní jich bylo hodně. Honem se oblékla a co nejrychleji z Eldewaru zmizela. Dlouho cestovala... Bůhví za čím. Přežívala ze všeho a hledala cestu zpět. Chtěla najít koně z toho snu... Ale našla jen Rapunzel... Po dlouhých letech, dost možná i staletích se opět vrací do Eldewaru. V nové podobě, aby zjistila, jestli zde náhodou nenarazí znovu na to, co ji dostalo sem... Musí být nějaká cesta zpátky.

Obrázky:

V původní podobě:Nynější podoba:Obvyklá démonská podoba:


Rapl:

Tetování:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3