Exeley "Exly" Stripes

26. ledna 2014 v 19:00 | PeTka |  Seznam postav
Vlastník: Tor

Jméno a příjmení: Exeley "Exly" Stripes

Pohlaví: Žena

Rasa: Člověk - Lovec duší, student magie

Věk: 18

Práce: TanečniceVzhled:
Exly je poměrně vysoká...modrooká...A hlavní je, že zrzavá - trochu dočervena. Rudé vlasy má skoro po pás a věčně si je nechává rozpuštěné, jenom občas si je sváže do ohonu, nebo do copu. Drdol je u n vzácná věc. Obličej není nijak zvlášť výrazný, jenom je o pár odstínů bledší, než je obvklé. Exly se totiž záměrně vyhýbá sluníčku - vždycky jí naskáčou pihy, což nesnese. Má drobný nosík a plné rty, ale nejvýraznější na jejím obličeji jsou velké modré oči. Někdy jsou až do fialova, ale to záleí na světle. Exly měří asi 170 cm, což na ženu není nijak málo, ale zase ne moc. Co se týče další stavby těla, si Exly věčně stěžuje komukoliv, koho potká, jak má vyhublé a kostnaté nohy.(Nemyslí to ale vychloubačně, opravdu svoje nohy nemá ráda.) U ní opravdu není za co se chytit, když ani na hrudi nebyla zrovna nadprůměrně obdařena. Vše tak nějak v normě. Zato uzounkým pasem se ráda chlubí a považuje jej za jednu z mála svých předností. Věčně chodí v učňovském hábitu, jakoby světu chtěla dát najevo "ANO! Brzo budu kouzelnice."

Majetek:
Pronajatý pokoj v hostinci, trocha peněz od rodiny na studia, dopravní prostředek - ryzka Ljuba, hromady knih

Povaha a záliby:
Exly je blázínek, co se chlubí, ale takovým chabým způsobem, že každý hend pozná, jak na tom doopravdy je. Je hravá a má ostrý jazyk. Někdy je ale ukecaná, až hrůza. Umí být opravdové neviňátko (a taky většinou je), ale když se naštve, málokdo by se pokoušel vlézt naštvané zrzce do cesty. Nepovede se jí pár zaklínadel a kde skončíte vy?- dost možná, jako hrachová kaše. Tak tedy alespoň skončil ten poslední... A vrátit to zpátky z cizího žaludku..hm...to bylo těžšší. Exly je přirozeně nešika, většinou ne, ale když je nervózní, což je v důležitých chvílích, může se opravdu stát něco hrozného. Jinak je přátelská a nesnáší lidi, kteří se považují za vrahy, (nebo jimi jsou) a nenávidí svět. Pokud je na ni někdo hrubý, uď se urazí, nebo se začne hádat, což je asi horší, protože pakk se ohání klidně i lopatou, jenom aby měla pravdu. Že je lovec duší o sobě zatím ani neví. Nepotřebuje duše k přežití, tedy zatím, protože ještě stále má jakési "zbytky" z minulosti. Duše ji ale na ostatních lidech vždycky fascinovaly. I když netuší, proč.

Schopnosti a nadání:
Exly miluje potápění. Většina jejích kouzel taky vyvstává z vody. Vydrží ve vodě klidně i čtvrthodinu be nadechnutí. Potom si vytvoří kyslíkovou bublinu, aby mohla dýchat. Co se týče zbraní, je absolutní nula. Zvládne jen nějaká obranná kouzla, toť vše. Miluje tanec a je dokonalou tanečnicí (taky se tím živí) a dokázala by zatančit snad i ty nejtěžšší prvky.


Příběh:
Exeley....To jméno znělo od ucha k uchu v lidském městě. Narodilo se dítě...prý stařeně, ale je zdravé, živé a krásné. Byla to událost pro celé městečko, že se tohle mohlo stát. O malé modrooké zrzce se poídalo ještě dlouho. Tvrdili o ní, kvůli jejím vlasům, že je ohňovoš a musí být zabita, nebo vyhnána...Matka ale Exeley hned po narození poslala pryč. Dost možná nechhtěla, aby Exeley zjistila pravdu, kdo její matka je..Nebo kdo je její otec...
Odmala si tedy Exeley žila ve škole. Byla pilnou žačkou, co jiného taky měla dělat, když ve škole bydlela......Normální škola ji omrzela dost brzo a proto si jednou prostě řekla, že chce studovat magii. Neměla nikoho, kdo by jí bránil a tak si jenoduše našla mistra čaroděje, udělala psí oči a prohlásila, "tak a učte mě!" . Až doposud jí to vycházelo, když ale mistr po jejích osmnáctých narozeninách zemřel, zamířila za dalšm vzděláním...Do Eldewaru.

Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 czf czf | Web | 26. ledna 2014 v 19:11 | Reagovat

Pěkně napsané.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3