Irina Warren

29. ledna 2014 v 17:50 | PeTka |  Seznam postav
Vlastník: Dania

Jméno a příjmení: Irina Warren

Pohlaví: Žena

Rasa: Přízrak - Vrah

Věk: 20

Práce:Vzhled:
Kdybyste jí potkali, tak kromě průsvitné postavy a vznášení se, uvidíte krásnou blondýnku, která nevypadá vůbec jako vrah, ale anděl. Krásné a dlouhé vlasy, štíhlá postava, nádherné, naprosto neobvyklé modré oči se zvláštní bílou hvězdou, plné růžové rty, jakoby vybízeli k políbení, smutný výraz vybízející k utěšení. Krásné bílé splývavé šaty, vyšité stříbrem, ovšem pokud se na ní podíváte zezadu, uvidíte ošklivou krvavou ránu. A když budete dlouho koukat do těch uhrančivých očí, uvidíte v nich zlo, chuť vraždit a bezmoc.

Majetek:
Nemá prakticky nic, nemá dům, pouze svůj hrob na hřbitově, obrostlý černými růžemi a s černým náhrobním kamenem. Je úplně vzadu a je největší.

Povaha a záliby:
Vražedkyně, bezcitný přízrak, chladnokrevná mrcha. To vše se na ní hodí. Dennodenně bloudí po městě, děsí ostatní, svádí muže a poté je zabíjí, nebo naříká u svého hrobu. Nikdy nedostane klid, její jediný sen, konečně tenhle hnusný "život neživot" ukončit, kdyby mohla, spáchala by sebevraždu, ale nemůže, proto si to vybíjí na cizích lidech, i když ví, že s takovou klidu nedostojí, aspoň na chvilku, když vidí ostatní trpět, zapomene a to, proč tu je, proč už nemůže jít do pekel, proč nemůže zavřít oči a neprobudit se. Touží po smrti, ale po té úplné, kdy už nebude, zatím si to vynahrazuje tím, že zabíjí svádí a bezcitně morduje a mučí každého kdo jí přijde do cesty.

Schopnosti a nadání:
Svádět muže, ženy. Zabíjet pouhým dotykem a pohybovat předměty pomocí myšlenek.

Příběh:
Když ještě žila. Měla pouze otce, úchylného násilníka, který ji znásilňoval skoro každý den. Nenáviděla ho a když ji doma držel až do dvaceti, vzepřela se mu, jenže on ji odtáhl do sklepa, tam ji skoro ubil a poté jí do zad bodl nůž. Ona zůstala na zemi s tím, aby viděla konec svého otce, ale měla žít bez hříchu, bohužel to porušila, a stala se z ní vraždící zrůda, plná hněvu a nenávisti. O té doby čeká na smrt, vysvobození a na to, až její otec zemře. Doufá, že až se jí podaří stát se dobrou a její otec zemře, dojde klidu a pokoji. Do té doby ovšem chodí po městě a vraždí...

Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3