Iris flambé Lavender

1. ledna 2014 v 22:09 |  Seznam postav
Vlastník: Bohyně

Jméno a příjmení: Iris flambé Lavender


Pohlaví: Žena


Rasa: Kříženec Upíra a Démona


Specifikace: Vrah , Lovec duší


Věk: 163


Práce: ---Vzhled:
Tyrkysově modrý jí roste od hlavy až po půlku zad a její vlasy jsou krásně zdravé a opečovávané, i když i bez péče by vypadaly krásně.. Má modré oči - i když je to vlastně zvláštní když je ze dvou tak temných bytostí, to ale dorovnává neprostupný chlad, který z nich zurčí jako z horského potůčku..
Má neodolatelnou tvářičku a tělo s proporcemi, které by si každá mohla přát, mimo to nosí také kožené oblečení- tedy většinou..


Majetek:
Dá se to tak považovat ? Snad ano, má tetování se čtyřmi znaky na jejím krku.
Náhrdelník s modrou kapičkou safíru.


Povaha a záliby:
Má velice záludnou povahu, na kterou budete muset přijít sami, proto raději řeknu co má ráda a co ne - Má velmi ráda stará auta, kožené oblečení a miluje kalhoty, které nemohla v době kdy se narodila nosit, i když jsou tak nehorázně pohodlné, umí pozoruhodně malovat a má poměrně uměleckého ducha neboť našla zálibu i v kytaře
Naopak nemá ráda okurky, kapustu a různé vymoženosti dnešní doby, některé jídlo přímo nesnáší, tak třeba... ústřice, nebo mušle obecně, připadá jí, jako by jedla místo pořádného jídla drobečky co vypadají jako ženské přirození a to by vážně nejedla, takže mušle E-e..


Schopnosti a nadání:
S novou dobou přišlo i její vyžití v moderním malování a některé její výtvory dokáží obživnout..
čas jsou peníze, tak proč si ho na chvíli neuzpůsobit ve svůj prospěch ? Ovládá hrátky času, zpomalení, zrychlení nebo zastavení, avšak to jen na krátkou dobu
Dokáže si báječně hrát s vaší myslí, poházet vám myšlenky, nebo vám v ní vytvořit nějaké nové, některé vyjmout, nebo je zamlžit..
Za účelem umění si občas užívá hrátek s voudou v různých skupenstvých..


Příběh:
Popravdě jen ji popsat je pro mě poctou,neboť milovaná Iris, je neodolatelná bytůstka která vznikla z jednoho démona a jednoho upíra a hádejte - ani jednomu nebyla dost dobrá na to aby ji vychovaly a chovali ji ve své duši v lásce, tak nechali nevinnou malou bytůstku v lese na pospas divokým zvířatům, jen tak k sežrání, vlkodlakům, šelmám a kdo ví čemu, nesmrtelné dítě ponechat na pospas smrti.. Zločin nejvyššího kalibru, ale řekněme, že až tak daleko si věci nepamatuje.. Našla jí jedna slečna, tehdy ještě nebyl svět jako je teď.. Plný chorob z kanálu, hnusné špíny a nečistých myšlenek, tohle nebyl svět aut a civilizace, to bylo něco mnohem horšího.. Nebezpečnějšího, pokud v tom člověk neumí chodit. A co nás čekalo dál? Nebo spíš malou holčičku, které se ujala bezdětná rodina - se světle hnědými, zdravými vlásky, překrásnou tváří byl tehdy život stokrát těžší.. Kdo ví, kdo číhal za rohem a už tehdy si musela jako malá hlídat zadek, od těch frigidních, postižených labilních bytostech co tam pobíhali, a jakoby znali její jméno.. potkávala v životě mnohem víc hrůzy než si dovedete představit, když jí bylo 7 začal táta mámu podvádět a protože si její máma myslela, že ji bezmezně miluje, proplakala celé noci, ale to on neviděl, to jsem viděla jen já, jen já viděla obě strany, smutné oči na jedné a veselé rozvášněné tváře na druhé..
To všechno byl první zásah do jejího života.. Každým dnem po dalších 389 dní trpěla za mámu a viděla, jak se mučí, jenže nemohla dělat zhola nic, pak už se konečně zhostila svého žití na této zemi a ulehčila své utrápené duši, aby mohla zmizet v oblacích.. ale já plakala, plakala jsem že jsem ztratila část co mě vychovala v hodnou slušnou dívku a otec ? Ten si zvesela žil svým hýřivým životem a přišla nová dívka, nová vášeň, ale to jako by mu nestačilo, našel zajíbení ve své již třináctileté dceři.. ne.. dcera ne, on je otčím... Pamatuje si té doby každý detail, ale ona se s tím musela naučit žít, s tím, že byla znásilněná, že to celý její život změnilo... že byla nouzový případ, když mu ženská nedala.. A až do jejích 14 tomu tak bylo, , dokud se nerozhodla postavit se mu do cesty... A málem by ho zabila.. Dozvěděla se totiž jak moc prahla po krvi, po duších, po všem co jí mohlo dodat ten slastný pocit plnosti, odpoutání se od světa, který je tu... Jenže za nedlouho měl být jejím dnům veselého hýření konec.... Byla démony ubita do bezvědomí a spoutána a odvlečena do jakési staré kobky kde ji zamčely, je tak báječné, že se démoni a upíři léčí tak brzy... ale pro tuhle dobu mi to moc nepomohlo, démoni, samí démoni a kdo ví jaké nadpřirozené bytosti tam chodily, nevěstinec? Ach kéž by, bylo to něco stokrát horšího, při tom mučení a erotických pokusech už chtěla kolikrát dříve umřít než aby to musela dál trpět a pak? Pro jednou byla chvíli sama, po 25 letech otřesného využívání, už se skoro zbláznila a tak prosila nebe, peklo, aby jí pomohlo odsud, protože tohle je víc než peklo, bylo to něco hnusného... Co dodat? Nevěřte na nebe, to co jí pomohlo bylo peklo, ale smlouvy s peklem jsou svinstvo... Musela slíbit, že bude lákat dobré duše a brát jejich kousky do pekla, kazit i ty nejnevinnější bytosti dobrých 200 let... A život po tom? Když jí pomohly temné síly se dostat zpět na svět , byl úplně jiný, jen ona už byla ta velká holka, nebylo jí 15, vypadala tak na 23, vyspělá dívka... Ale ze všeho nejvíc jí chybělo teplo, nějaké šaty a jídlo, nebo krev kterou tak postrádala, ale díky tomu, že nebyla člověk se snadno nacházelo přístřeší, ještě když člověk zalhal, že byl okraden.. po tak dlouhé chvíli, kdy ale na světě nebyla, kdy byla v pomyslném pekle se to všechno změnilo, svět byl zase jiný a už pomalu čekal válku.. No dobře, válku možná ještě ne, ale rozhodně ji tento nový svět nebavil... V lovení duší se ze začátků vyjímala, bavilo jí to a nebylo nic co by ji v tom zastavilo, dokonce nevěděla že se jako poloviční démon má někomu zodpovídat... A povídali bychom si toho o její historii i více, ale tísní nás čas a čas jsou peníze, možná vám někdy poví své nemilé příhody...


Obrázky:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lyyebmjE811r8kie8o1_500.jpg

http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2010/258/3/7/disa_by_twiggx-d2ystc9.jpg

Tetování:
https://lh6.googleusercontent.com/-oTworudu3-w/TW1-fTerDMI/AAAAAAAAQr4/qSFA4zGDS4k/s640/30+seconds+to+mars+tattoo.jpg

Náhrdelník:
http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2010/189/0/b/MERMAID_TEAR_Wire_Wrap_Pendant_by_Create_A_Pendant.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3