Jak by (ne)měla vypadat vaše registrace?

29. ledna 2014 v 18:55 | PeTka |  Blbinky a Blog
Čauky.
Nevím, jestli mne tahle registrace pobavila nebo naopak vyděsila. Má, s prominutím, spoustu chyb. Napíšu vám je, abyste se jim příště vyhnuli.

1.
Špatný formulář
Další postava
Hráč : Bella

Komentář: Hráčku Bellu jsem ve hře ještě neviděla. Dávejte si na to, prosím, pozor. Formulář na registraci je vpravo nahoře. Samozřejmě to není to nejhorší.

2.
Jméno: Bella Swan
Věk: 11
Vzhled: Krásná
Práce: Kadeřnice

Komentář: Nikde by nezaměstnali jedenáctiletou holku, ani jako kadeřnici nebo cokoliv jiného. A co se týče vzhledu, moc jsme se toho teda nedozvěděli.
A mimochodem, žádali jsme vás, ať nepoužíváte knižní nebo filmová jména. Samozřejmě si to v tomto případě autorka nemohla přečíst.

3.
Povaha a záliby: kadeřnictví umění mažoretka kosmetička baletka pedikérka
Schopnosti a nadání: kadeřnice kosmetička pedikérka mažoretka

Komentář: O povaze dívky jsme se vlastně nic nedozvěděli, pouze to, jak je autorka velice kreativní.

4.
Příběh: Moje Bella pochází s Londýná a ted bydlí v Londýně a zítra jede na dovolenou do Ameriky a Chce se přestěhovat do Chorvacka se svojí nej kamarádkou májí se strašně moc rádi ale občas se pohádájí ale pravé kamarádky se taky někdy pohádají mají obě rádi koně a líbí se jim stejná plemena:) Bella je božííí

Komentář: Kromě toho, že všechno dala do jedné věty a že tam má spoustu pravopisných chyb, příjde vám to jako smysluplný příběh? Hlavně ten konec, co?

Doufám, že už další odstrašující případy nebudeme mzuset přidávat. A opravdu si myslím, že kdybych tuhle registraci přidala, stejně děvče nebude hrát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3