Lisa Ell Light

4. ledna 2014 v 23:24 |  Seznam postav
Vlastník: Lisa

Jméno a příjmení: Lisa Ell Light

Pohlaví: Žena

Rasa: Anděl - Ochránce

Věk: 25

Práce: -Vzhled:
Lisa je víceméně stejná, jako všechny 25leté dívky. Je 170 cm vysoká a hubená. Má modré oči a dlouhé blond vlasy. Obvykle nosí bílé tílko s úzkými ramínky a bílé tříštvrteční kalhoty. Vždy má na nohou vysoké boty, které dosahují až do poloviny stehen a bez podpatku. Po zádech jí splývá bílý dlouhý plášť, který má i svou kapuci, kterou má téměř vždy venku na hlavě. Když se přemění do své podoby, má dlouhé bílé šaty a rukavičky. Na krku se jí houpe přívěšek z bílého zlata ve tvaru hvězdy, který i mírně září nebeským světlem. Na zápěstí má tetování bílé barvy, aby nebylo tolik vidět.

Majetek:
Má svůj vlastní dům, který je přiměřeně velký (5 místností a toaleta s koupelnou). Dům je laděn také do bílé barvy, to samé i nábytek. Dům má velkou zahradu plnou květin, po které se prohání liška s bílým kožichem.

Povaha a záliby:
Povahově je velmi milá, ale tichá osoba, která se všem snaží jen pomoci, pokud ji o to požádají. Je velmi vytrvalá, nepouští se do slovních ani jiných soubojů a vše se snaží vyřešit v klidu a míru. Zálibou jí jsou květiny a příroda jako taková.

Schopnosti a nadání:
Její jednou ze schopností je skrytí křídel. Už od malička ale ovládá telepatii, kterou využívá často, ale ne tak, aby tím ovlivnila druhé a také skoro jako každý anděl ukrývá svou vlastní podobu, aby se to o ní pokud možno nevědělo.

Příběh:
Lisa se zrodila na nebi z čistého bílého světla. Jako malá se učila kouzlům a jiným dovednostem, no když byla plnoletá, jejím prvním úkolem bylo chránit malého lidského chlapce, který žil ve vesnici nedaleko Eldewaru. Vesnice však vyhořela a chlapec zemřel v domě, ve kterém žil. Lisa tak neuspěla v úkolu a byla vyhnána z nebe, dokud neodčiní smrt chlapce. Úkol byl jednoduchý - najít viníka chlapcovy smrti. Neměla to snadné, protože případní svědci tragické události byli na prach. Po třech letech se jí podařilo viníka najít, rozhřešit ho však nesměla. Když úkol splnila, měla dovoleno vrátit se na nebe. Moc ji to tam už nebavilo, protože poznala život na zemi a ten se jí zalíbil. Vyprosila si jediný úkol - ochránit občany Eldewaru s tím, že se smí vrátit domů, kdykoliv se jí bude chtít.

Obrázky:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3