Michio

6. ledna 2014 v 21:04 |  Seznam postav
Vlastník: Torio

Jméno a příjmení: Michio

Pohlaví: Muž

Rasa: Elf, Anděl - Paladin

Věk: 19

Práce: -Vzhled:
Michio je průměrného vzrůstu tudíž něco kolem 178 centimetrů. Má velmi světe zelené oči drobný nos a úzké rty.Jeho středně dlouhé vlasy modro-černé barvy s pár bělavými prameny z části zakrývají naušnice které nosí.Většinou chodí oblečen jen v koženém kabátu s kápí a kalhotách z černé kůže. Celkový dojem drsňáka(který ovšem není) doplňují vysoké kožené boty.Pod kabátem někdy nosí košili ale většinou ji nechává doma a nosí jen obvaz který zakrývá nehezkou jizvu přes hrudník. Nosí rukavice bez prstů a několik náramků.Jelikož je na půl anděl tak má křídla které nechává skoro vždy schovaná protože jsou ve stejné barvě jako jeho vlasy a lidé jsi jej pletou s padlím andělem.

Majetek:
katana
Samici ocelota- Kasumi - která jej občas doprovází ale většinou jsi dělá co je jí zrovna po chuti.
Vlastní hodně rozsáhlou sbírku shakespearových děl
To co nosí u sebe :D

Povaha a záliby:
Je klidný,mírný a vyrovnaný. Nemá rád velkou společnost a nerad vzbuzuje moc pozornosti. Je samotářský. Rád přemýšlí nad životem a nad jeho smyslem

Schopnosti a nadání:
Je skvělý šermíř a umí skvěle vrhat vše co je po ruce.
Ovládá magii dvou živlů(vítr a voda) které umí vzájemně dokonale kombinovat. Vysoká inteligence jak z otcovy strany(anděl) tak z matčiny strany(elfka)

Příběh:
Michio je potomek anděla a elfky.Už od dětství měl velmi tmavá křídla nikdy nevědel proč je nemá jak jeho otec sněhobílé možná protože nepatří k nebeským zástupům. Ale i přes to vždy uctíval boha a jeho neoblomná výra ho provází na každém kroku. Možná i pro svoji víru nepatří ani k padlím. I přes skutečnost že se nemůže dostat do nebe vždy pomáhal svým nebeským bratrům. Michio byl vycvičen v boji s katanou a naučil se ovládat větrnou magii. V 10 roce jeho života byl otec zabit jedním z démonů proti kterým bojoval a Michio od té doby trénoval ještě tvrději a sám se naučil ovládat vodu.V 17 odešel z rodného domu a zabíjel všechny démony na které narazil a to bez výhrad.Měsíců působil jako kněz v Chámu odpuštění ale po jedné nehodě kdy ukázal své křídla byl donucen odejít. Od té doby nechává svá křídla vždy schovaná aby jej lidi nepokládaly za jednoho z padlích andělů. Před pár týdny dorazil do Eldewaru kde se rozhodl delší dobu zůstat a prozatím bydlí v hostinci.

Obrázky:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3