Nikki Ichiro

3. ledna 2014 v 1:32 |  Seznam postav
Vlastník: Nikki

Jméno a příjmení: Nikki Ichiro

Pohlaví: Muž

Rasa: Člověk - Hemomancer

Věk: 27

Práce: -Vzhled:
Nikki je průměrně velký, přibližně 183 cm. Postavu má štíhlou, úměrnou jeho věku. Jeho vlasy jsou dlouho přibližně pod ramena, jsou černé barvy, ovšem jsou v nich zamíseny i červené proužky, melíry, jejichž barva má symbolizovat krev, se kterou je velice úzce spjat. Jeho oči jsou narudlé barvy, opět ze stejného důvodu. Tvář má naprosto neposkvrněnou nějakými jizvami.
Na těle nosí speciální šupinové brnění, které mu chrání hlavně trup, ruce a nohy, ovšem vidět je jen na nějakých částech těla, konkrétně na nohách ve formě bot, na předloktích a následně na levé dlani ve formě speciálních drápů, na zbylých částech je překrytou červeným pláštěm, které je u hlavy vyformované do kápě, jenž je zdobena zlatými prvky. Na pravém prsteníčku má zlatý prsten.


Majetek:
Brnění, plášť s kápí, meč, zlatý prsten a menší domek skrytý v temných ulicích.


Povaha a záliby:
Nikki je ve své podstatě dobrák. Nechce nikomu ubližovat, jelikož se velice rychle spřátelí, ale pokud se stane opak, což jde také dost rychle, je většinou zle, je to cholerik, ovšem převládá u něj flegmatismus. Je zrozen pro dobrodružství, jakmile se vyskytne možnost jít do nějaké akce, většinou neváhá. Rád dovádí věci do konce - zdárného pro něj. Vůči lidem, které nezná, dokáže být občas i arogantní, ale to jen pokud má špatnou náladu.


Schopnosti a nadání:
Nikki je od narození hemomancer, což podědil po svém otci. Hemomanceři jsou často přiřazováni k upírům, protože stejně jako oni pracují s krví, ale ve skutečnosti jimi nejsou, protože oni nezískávají krev z živých lidských bytostí, nýbrž pracuje s krví jako takovou. Už od narození dokáže různě manipulovat s krví, která je mimo tělo - vytvářet z ní menší předměty, bojovat s ní. Ve vyšším věku dokázal krev i vytvářet, což se mu stalo velkým plus, když neměl koho obětovat. S takovou krví dokáže pracovat stejně jako s krví, která je z živých tvorů. Cizí tvory dokáže krví vytvořenou léčit, ale aby mohl hjit rány sobě (ne moc hluboké), potřebuje krev pravou, nevytvořenou. V malém měřítku dokáže ovládat i krev v těle, mírně pozměnit krevní tlak či tak. Menším tvorům dokáže nechat krev zrychlit natolik, že jim pukne srdce.


Příběh:
Nikkiho rodiče kdysi pocházeli z Eldewaru, ovšem odešli z něj za klidným životem. Otec byl Hemomancer, stejně jako Nikki, takže nebyl společností moc vítán a ve vesnici, kam se s Nikkiho matkou odstěhovali, ho trpěli velice krátce. Těsně po narození jeho syna byl popraven a jeho manželka, matka Nikkiho, měla dopadnout stejně, ale kvůli dítěti, které udala jako zplozené s jiným mužem, ji nechali žít, i když pod nepříjemnými hlídkami a kontrolami. V šesti letech se v Nikkim probudily stejné schopnosti, jako měl jeho otec, čehož se matka zděsila. Nevěděla, co má dělat a tak zakryla Nikkiho odchod, který se odebral do světa stejně jako kdysi jeho rodiče. Na matčino doporučení se dostal až k muži, který byl dlouholetý přítel jeho otce a shodou okolností také hemomancer. Od něj byl schopen se naučit nějakou pokročilou magii krve a také od něj dostal svůj první meč, který má doposud. Žil s ním asi do svých dvaceti čtyř let, když je pak vypátral muž, který kdysi odsoudil Nikkiho otce na smrt. Nikki se dozvěděl, že zabil jeho matku a tak ho chtěl popravit, ovšem jeho "učitel" se obětoval se slovy, že už je stejně na sklonku života. Nikki si jako památku na svá životní "muka" ukradl zlatý prsten od popravčího a po čase se dostal až za zeď, kde si pořídil menší domek a rozhodl se žít jako normální člověk - tedy, do setmění, pak mu není žádná činnost cizí a to ať už špatná, tak dobrá.


Obrázky:

Nikki, brnění, meč, kápě... na prstu je vidět i prsten
http://fc04.deviantart.net/fs15/f/2007/046/7/9/a_MAN_by_heise.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3