Nina MacChlere

5. ledna 2014 v 23:32 |  Seznam postav
Vlastník: Týnka

Jméno a příjmení: Nina MacChlere

Pohlaví: Žena

Rasa: Démon - Vrah , Lovec temných bytostí , špeh

Věk: 20

Práce: -Vzhled:
Nina má dlouhé a rovné světle oranžové vlasy.Pronikavě modré oči na které se každý upře hned co jí uvidí. Hodně světlou a čistou pleť.Nosí klasické oblečení jako jsou roztrhané džíny, mikina s kapucí, tílko, botasky. Nepotřebuje nějak moc sexystické oblečení, netouží po něm ale nebrání se tomu si užít. Na krku nosí převěsek s hlavou vlka který dostala od její matky. Její maka je jedna z mála která viděla Loriana. Díky přívěsku může Nina bezvadně ovládat svou přeměnu na démona (kromě boje a sexu). Přívěsek jí chrání před Darcimianem a jeho rozkazy. Při přeměněně na démona jí vlasy zrudnou do rudé barvy a oči jakoby jí z obličeje vymizeli. Pouze černé dolíčky. Nehty na rukách se přemění na pořádně silné drápy. A probudí se v ní neuvěřitelná síla.

Majetek:
Dům nevlastní většinou se na noc k někomu přišije (do postele) nebo jd spát do hotelu.Přívěsek vlka na krku. Má dva mazlíčky.
Desítiocasou lišku jménem Fox, je to pro ní jako pejsek. Chodí s ní skoro všude a pomáhá jí v bojích. Fox chrlí oheň a zvládne zapálit i celé své tělo a ocasy používá jako silná lana kterými omotají nepřítele.
A potom ještě jelena, jmenuje se Driot a používá ho jako dopravní prostředek. nikdo neví kde žije. Je neuvěřitelně rychlý a když Nina jenom zapíská jakoby se z mlhy vynořil, objeví se u ní. Jeho silné parohy dokáží zbořit i zeď domu.

Povaha a záliby:
Nina působí jako křehká dívka, pravda je ale pravý opak. Je drzá, tvrdohlavá, trochu naivní, odvážná (a to dost), je milá a hodná k tomu kdo si to zaslouží. Dokáže být arogantní a lhostejná, nedá dopustit na svoje mazlíčky a položila by za ně život a hrozně ráda provokuje kluky. Ráda si s nima hraje, zatím se totiž nikdy nezamilovala doopravdy. Je milá a hrozně ráda se prohání v lesích na Driotu nebo vysedává občas v hospůdce. Má ráda společnost a ráda si povídá. Taky jí hodně baví někoho sledovat a pozorovat, prostě jenom tak. Hrozně jí baví kreslit a nepotřebuje k tomu papír ani tužku, kreslí do hlíny nebo tak najde si skoro všechno kde kreslit. Její obrázky vypráví příběhy.
V démoní podobě má trošičku jiné chutě, nebylo by to u ní poprvé kdy zabila nějakého člověka. Když se promění v démona má takové to nutkání někoho roztrhat.. na kousky. Zvládne to potlačit ale někdy je to tak silné že se to nedá, jednou v postely málem zabila chlapa se kterým spala. Nikdy to neudělá naschvál prostě je to v ní.

Schopnosti a nadání:
NIna má veliké nadání na boj zblízka, je opravdu silná a nebojí se toho a perfektně ovládá jízdu na každém živém tvorovy. Zvířatům rozumí opravdu hodně, občas má i pocit že slyší co si myslí.
V démoní podobě ze sebe dokáže vydat hlasitý a pronikavý křik který doslova trhá uši.Tak dokáže spomalit nepřítele. Díky démoním "očím" vidí do velké vzdálenosti.

Příběh:
Nina se narodila v malé vesničce. Její matka byla elfka a její otec démon. Z matčiny strany nezdědila vůbec nic. Ze strany otce úplně všechno. Matka jí umřela když jí bylo třínáct a otce nikdy nepoznala. Před smrtí jí matka věnovala přívěsek s vlčí hlavou který dostala od Loriana jako poděkování za vyléčení jedné části lesa. Přívěsek jí chrání před Darcimianem a dokáže ovládat svou démoní přeměnu kdykoliv chce.Mezi dětmi byla oblíbená a byl o ní celkem veliký zájem od kluků i holek. Když jí bylo třináct její vesnička zmizela v plamenech, ví že to všechno způsobila armáda mrtvých od Darcimiana. Nina se zachránila utekla do lesa(ani se neotáčela,slyšela pouze pronikavý křik smrti její matky) kde našla Driota jakoby vycítila že tam bude a patřil k ní. To samé s Foxem toho objevila jako malou lištičku v lese. Zbytek života přežívala po vesnicích ale nikde se neusadila dokud se nedostala sem. Tady žije už rok a je odhodlaná najít Loriana a poděkovat mu. Je odhodlaná najít Darcimiana a zabít ho!

Obrázky:
Nina-
Nina v podobě démona-
Fox-
Driot-
přívěsek na krku-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3