Percy Pride

3. ledna 2014 v 14:46 |  Seznam postav
Vlastník: Lux


Jméno a příjmení: Percy Pride

Pohlaví: Muž

Rasa: Démon, Padlý anděl - Pojídač štěstí

Věk: Z nebe spadl před 40ti lety, tělesně je mu zhruba 25

Práce: -Vzhled:
Percy je na první pohled mladý muž výstředního vzhledu. Nevýrazný, nýbrž tajemný. Byl by výrazný, kdyby chtěl, ale raději se skrývá. Dosahuje výšky mezi 180 - 185 centimetry. Na krku má elipsovitá tetování, zprvu se zdajíc jako nějaký náhrdelník. To je pozůstatek, kdy ho démoni pekla chtěli uvěznit. Jedním šlehnutím mu obkroužili krk bičem ale stačil uletět. Vzpomínka na pekelné důtky mu zůstala. Nezanevře na své železné rukavice. Jsou zbytkem jeho andělské výstroje, avšak upraveny pro zabíjení. Jeho vlasy původně nabývaly v blond a oči měly barvu moře. Po propadnutí do pekel vlasy zbělaly a oči nabraly žluté až medové barvy, s lehce podlouhlými zorničkami. Jelikož nepadl z nebe na zem ale do pekla, má démonská křídla.


Majetek:
Železné rukavice s drápy
Meč archanděla
Nějaké to ošacení včetně kápi, ve které se nepozorovaně pohybuje městem
Měšec zlaťáků


Povaha a záliby:
Percy je věčný samotář. Jeho smůla je, že samotář být nesmí. Chodí mezi lidmi a krade jim štěstí, aby nezemřel. Miluje místa hazardu, kde se vždy nabaží na spoustu dní. Nemá rád lháře a podvodníky, vrahy a zloděje. Jeho duše je vlastně dobrá, pokud je vhodná chvíle, chudým dává a bohatým bere. Už ale dávno opomněl nebeská učení, a tak je mnohdy protivný a roztěkaný. Pokud bych ho měl popsat jednou myšlenkou, bude to zkrátka Anděl, který se spálil.


Schopnosti a nadání:
Jelikož Percy uvízl mezi Démonem a Padlým andělem, vyznačuje se velkou silou a pozornými smysly. S rukavicemi je jako šelma, zasazující ostré a hluboké rány. Meč jednoho z archandělů, který vlastní, dokáže zabíjet démony a posílat Anděly do pekla. Má schopnost Posednutí. To znamená, že se upře na jednoho člověka, a z toho získává Štěstí. Bez Štěstí pomalu slábne, mohl by i zemřít. Dokáže být na určitou chvíli přehlédnutelný, dalo by se říci, až neviditelný.


Příběh:
Percy byl Anděl zrozený z duše dítěte, které se dobrovolně obětovalo. Plnil úkoly, zachraňoval hříšníky před peklem a odřekl si lásku. Jediná věc, která ho nikdy nenechala klidným, byla vražda. Snil o pocitu, jaké to je zabít ty bezbožné nevděčníky. To vycítili ostatní Andělé a zanedlouho se na něj pokusil Archanděl seslat kletbu. Dříve, než ji dokončil, byl zabit, díky Percyho strachu z kletby, vlastním mečem. Percy se propadl do pekla se zbytky své výstroje a onou zbraní, měl být Požíračem štěstí. Démonickým přízrakem, který posedl lidi nebo předměty a způsoboval smůlu. Nýbrž Satan s ním měl jiné plány. Jako odměnu za zásluhy mu chtěl darovat knihu Hříšníků, aby je vodil do pekla. Percy odmítl a pokusil se o útěk. Než stihl nabrat plné podoby démona, jímž se měl stát, ocitl se na pevné zemi. Dlouho po své neúspěšné transformaci ještě slýchával křik duší na mučidlech. Uvízl v nadvládě nikoho. Začal se potulovat světem, kradl Štěstí a až před několika lety dorazil do Eldewaru. Dosud se skrýval před obyvateli, dokud jednoho dne neprocitl v život a jeho podstata se zhmotnila.


Obrázky:
http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2012/331/a/d/at___cuts_by_cashile-d5mbvmd.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3