Phedre Abscons

1. ledna 2014 v 12:42 |  Seznam postav
Vlastník: Phedres


Jméno a příjmení: Phedre Abscons


Pohlaví: Žena


Rasa: Nezkrocený - Vrah


Věk: 28


Práce: -Vzhled:
Phedre je poměrně vysoká, mladá žena. Tvář ji rámují dlouhé vlasy barvy obsidiánu sahající až k pasu a kontrastující s bledou tváří. Oči jsou poměrně velké, orámované černými řasami a každé je jinak barevné, jedno oko je průzračně modré a druhé modrozelené. Tvář s vysokými a výraznými lícními kostmi ji zdobí nepříliš velká ale stále znatelná jizva na pravé straně tváře táhnoucí se od spánku do poloviny líček. Rty má po většinou zvýrazněné červenou rtěnkou která tvoří podivnou symbiozu s platí a barvou vlasů černých jako noc. Na šperky si příliš nepotrpí už vzhledem k tomu že je často oděna do loveckých kalhot zastrčených do vysokých kozaček které doplňuje oblíbeným topem na ramínka nejčastěji černé barvy a pánského saka které snad nikdy nesundavá. Hned na první pohled je zřejmé že si na pravidla mody zrovna nepotrpí at už v oblékání či krášlení si obličeje. Šperky a jiné cetky je na ni tedy možné vidět jen zřídka. To, co je na ni ale vidět a mohlo by zaujmout je šelmí chůze tolik podobná chůzi zvířete ve které se promenuje.

Majetek:
Phedre žije ve větším viktoriánském domě kousek za městem s nepříliš velkou zahradou. Má dva koně které má ustájené v nedaleké stáji a na kterých je ji možné velmi často vidět.

Povaha a záliby:
Ironická, uzavřená, nepříliš přátelská a oplývající ohnivým temperamentem. Když ji střetnete na pozemku což už tak je celkem vzácné a bude se s ní chtít dát do řeči nejspíše Vám jen odsekne nebo po Vás hodí pohrdavým pohledem. Ve skrytu duše ale není zlá, jen opatrná. Pokud si někdo dokáže získat její důvěru je schopna za něj položit život a bránit ho do poslední chvíle.

Schopnosti a nadání:
Kromě toho že se často mění v černou pumu která ale má její oči je zdatná v umění iluzí. Dokáže Vás přesvědčit o tom že had před Vašima nohama je jen malá žížala které se není třeba bát, nebo o tom že když stojíte na skále ve skutečnosti se nacházíte na pelesti postele a jste tím malým hravým dítětem které by tak rádo skočilo... Nebo ne...?

Příběh:
Phedre se narodila jako první z osmi dětí chudé matce v menší vesnici na jihu Francie. Většinu života prožila se svými sourozenci, její život nebyl nijak tragický,nikdo ji nazabil rodiče ani nevyplenil vesnici ve které žila vlastně ve spoustě ohledech měla štastný život ale jako jediná byla schopna se promenovat ve zvíře, nejčastěji když měla vztek, nebo se ji někdo posmíval a ona mu to chtěla vytmavit a vysvětlit hezky po svém. Tento dar se projevil ze všech osmi dětí pouze u ní a posledního bratra kterého ale toto umění pohltilo a on zešílel. Postupem času se naučila svůj dar přijmout a ovládat i když stále má mezery a dodnes není schopná se nepřeměnit když ji někdo naštve anebo se ocitne v nebezpečí at už ona či lidé ji blízcí. Po nějakém čase ji ale Francie začala být malá a ona s políbením matky na tvář a příslibem návratu vyrazila na dlouhou cestu rozhodnutá poznat co nejvíce kultur a zemí. Prošla Německo, Anglii, sever Španělka i Estonsko a nyní ji kroky zavedly sem...

Obrázky:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3