Raissa Miki Fire

1. ledna 2014 v 20:34 |  Seznam postav
Vlastník: Miki


Jméno a příjmení: Raissa Miki Fire


Pohlaví: Žena


Rasa: Kočičí člověk


Věk: 100


Práce: Vrah, Striptérka v nevěstinciVzhled:
Má kolem 173 centimetrů a 48 kilogramů. Má štíhlou postavu a neskutečnou sílu v rukách, které má sice hubené, ale i tak se jí za ta léta udělaly nějaké svaly. Má dlouhé a štíhlé nohy. Její původní barva vlasů byla světle hnědá, ale když se začala vyvíjet, dostaly její vlasy zrzavý odstín. Možná párkrát si je barvila až ji zůstala taková barva jakou má teď. Její oči mají barvu čokolády a ráda si zvýrazňuje své obočí do dokonalého tvaru a barvy. Když se nalíčí, tak si dá jen výrazné černé linky. Díky svým zrzavým vlasům má v obličeji místy trošičku drobné pihy, které si však často snaží zamaskovat. Má ohromně dlouhé, husté a černé řasy, drobný nos a plné rty.
Jinak jí jde vidět krásný, hlupatý s jemnou srstí ocásek. V barvě vlasů. To samé i ušima. Je to taková kočka v barvení lišky nebo tygra.


Majetek:
Majetek? 4x dýky nejrůznější velikostí, 2x meče, jeden menší byt


Povaha a záliby:
Její povaha je různá. Vždy se změní ze sekundy na sekundu. Jednou je vysmátá, šťastná a plná energie, podruhé je bez nálady, uzavřená do sebe a tichá. Přesto se s ní dá bavit. Někdy neudrží jazyk za zuby a vyřkne svou myšlenku, která nemusí být ta pěkná. Někdy je drzá a to dost. Pokud se jedná o lásku, změní se v stydlivého a citlivého člověka, který se věčně červená. Miluje alkohol, jakýkoliv, a nevadí ji ani cigareta. Má svůj styl, miluje zvířata, hudbu - hraje na kytaru a bicí. Nikdy neskrývala to, že je asi rozená rockerka. Další věc, kterou musí zmínit, je, že miluje adrenalin. Ráda riskuje, i když jde o život. Má dvě stránky osobnosti, tu zlou a hodnou.


Schopnosti a nadání:
Umí poznat dobro a zlo. Prostě to vidí na očíc. Jinak to dobře umí se ženským kouzlem a dobře vraždit dýkou a meči.


Příběh:
Původem pochází z Londýna, pochmurného a deštivého města kde se narodila dvěma velmi mladým rodičům, mezi kterými panovalo jisté napětí, které provázelo nejrůznější roztržky a hádky. Nebylo tedy divu, že se do pěti let rozvedli, a každý z nich si našel nového partnera. MIki zůstala se svým otcem, se kterým měla o něco lepší vztah než se svou matkou, se kterou si už od malička moc nerozuměla. Se svým otcem vyrůstala v Londýně, mezitím co se její matka, které byl do péče svěřen starší bratr, přestěhovala do vzdálenějšího Bristolu. Život s otcem samoživitelem, který byl ještě v té době pouhým studentem, nebyl zrovna procházkou růžovým sadem. Museli se oba dva hodně uskromnit, ale Miki si na své dětství nemohla nikdy stěžovat. Neměla sice všechno, ale bylo patrné, že se její otec velice snaží, a hlavně, že je pro něj štěstí své jediné dcery vším, a tak se jí za všech sil snažil zabezpečit. Ačkoliv na úplném začátku neměli ani střechu nad hlavou, a sama Miki si do dnes pamatuje ty zážitky, kdy přespávali v metru na lavičkách. Tehdy to však vnímala jako jedno velké dobrodružství. Nakonec se ale všechno hnulo správným směrem, a dnes už je z Jenny velká, dospělá a mladá žena, která si jde za svými sny a vytýčenými cíli. I přes ty všechny překážky co jí život přichystal, se dostala na svou vysněnou školu, aby se mohla věnovat své vysněné práci. Do rodiny jí přibylo hned několik nevlastních sourozenců, se kterými se sice moc často nevidí, ale se všemi je stále v kontaktu a udržuje skvělé vztahy. Jen ke své matce se jí ani po těch letech nepodařilo najít cestu. Snad za to může ten čas, který jim v dřívější době moc nepřál, a který je od sebe rozdělil.


Obrázky:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3