Rosie Collins

2. ledna 2014 v 0:45 |  Seznam postav
Vlastník: Dania

Jméno a příjmení: Rosie Collins

Pohlaví: Žena


Rasa: Padlý anděl - Vrah


Věk: 20


Práce: Prostitutka, striptérka a vše co souvisí s něvěstincemVzhled:
Rosie je vysoká asi 175 cm, je velice štíhlá a má opravdu světlou, lehoulince narůžovělou pleť. Má temně hnědé oči, které sem tam zesvětlají. Má dlouhé černé vlasy s lehkým nádechem do fialova, většinou je mívá sepnuté černou sponou do ledabylého drdolu. Má malý úzký nosík a světlounké rty, nejsou ani úzké ani plné. Nosívá buď elegantní, ozdobené šaty, kterých má zásobu a pokud je v práci, nosívá to co jí přidělí. Nemá piercing ale tetování, na zádech má napsané "Evil" je to malinké, ale vlastně to není ani tetování jako spíš cejch, protože si nepamatuje jak k němu přišla, ale tuší, že jí ho vpálili.

Majetek:
Patří jí pokoj v nevěstinci, je to pokoj kde spí a kde i koná svou práci. Poté jí patří černý had jménem Black. Poté sbírka černých šperků a různých vyzývavých šatů.

Povaha a záliby:
Rosie není tak jemná jak by se mohlo zdát, naopak. Má ráda muže, peníze, sex, šperky a alkohol. V posteli je schopná dělat cokoliv, od jemného mazlení po nejtvrdší praktiky. Nebrání se ničemu. Ráda pije rum, pije ho skoro denně. Libuje si v krásných špercích, takže pokud muž nemá na zaplacení, stačí ji nějaký ten šperk. Také ráda tančí, hlavně tak, aby tím muže přiváděla do varu. Nemá problém ani se sexem na veřejnosti. I když vypadá vlastně bezstarostně a svůdně, mívá záchvaty smutku, prostě se rozpláče, neví proč, ale asi je to tím, že jí i přes to všechno něco chybí.

Schopnosti a nadání:
Rosie má schopnost přimět každého udělat cokoliv co je nějaký hřích, špatnost. Umí to od narození, nyní má talent i na svádění.

Příběh:
Narodila se temným andělům, ty ji okamžitě poslali na zem aby šířila zlo, neřesti a hříchy. Jako malá byla zásobena vším co potřebovala, jakmile vyrostla dodávali jí peníze a jakmile získala práci v nevěstinci, peníze jí přestali chodit. Dětství měla na temného anděla pěkné, své rodiče neviděla už několik let, ale žije se jí i bez nich skvěle.

Obrázky:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3