Seth Aghary

3. ledna 2014 v 20:01 |  Seznam postav
Vlastník: Sokar

Jméno a příjmení: Seth Aghary

Pohlaví: Muž

Rasa: Madarui - 1. Stupeň, Rytíř, Bojovník, Čaroděj

Věk: 21

Práce: ŽoldákVzhled:
Urostlé postavy asi 193 cm vysoké. Jeho našedlá kůže a špičaté uši mohou budit dojem, že se jedná o Temného Elfa, ale není tomu tak. Má rudé vlasy a tmavé korálkovité oči, které budí pozornost, protože z kůže kolem nich vyrůstají šupinky. Tyto oči jsou znakem jeho patrona, což je Drak. Nos lehce připomíná hrušku. Dále má nepřirozeně dlouhý jazyk a výrazně špičaté zuby. Co se jizev týče, ty má dvě: Jedna začíná na čele nad levým okem, táhne se přes oko až po levou lícní kost a druhá je horizontální řez na nose. Nejčastěji chodí v šedo-nachovo-červené zbroji (což je také barva jeho aury) a pod ní nosí dračí amulet., co dostal od rodičů. Po jeho těle se mohou vyskytovat šupinové "fleky" v barvě jeho zbroje, které se objevují podle nálady, nebo když se prostě nesnaží skrýt svůj původ.


Majetek:
Rodinný Amulet, Kompletní zbroj + meč. Peněz má dost na to, aby přežil, ale on nějak moc neutrácí... Malý domek kde bydlí a zároveň mu slouží jako "kancelář" kde přijímá případné zakázky.


Povaha a záliby:
Většina lidí by od Maraduiho 1. stupně čekala, že bude spíše divoký a měli by pravdu, ale jen z části. Svou divokost projevuje všude kde se dá, ať už jde o boj, či jiné...ehm osobitější záležitosti... ale ve společnosti lidí, či jiných "vyspělejších" ras se dokáže chovat jako kultivovaná bytost. Nikdy přesně nevěděl, proč se dokáže tak krotit, ale domníval se, že je to díky tomu, že Draci byly inteligentní tvorové. Toto chování je ovšem jen přetvářka a proto jej používá jen pokud je to opravdu potřeba. V podstatě je spíše arogantní a povrchní. Nesnáší prohru a udělá cokoliv aby si dosáhl svého. Mezi jeho záliby patří jídlo (především syrové maso), boj, starání se o své vybavení a spánek.


Schopnosti a nadání:
Jakožto Madarui má větší sílu. Je schopný šermíř, ale i bojovník ve volném stylu i beze zbraně. Jako je mág průměrný, ale velice dobře užívá živel oheň (Patron). Může na sobě během chvíle nechat vyrůst dračí šupiny, které jsou dobře odolné vůči fyzickým útokům, problémem u téhle schopnosti je, že chvíli trvá než mu šupiny odrostou a tak nějakou dobu nevypadá moc vábně. Umí si z aury vytvořit křídla, díky kterým je schopný krátkou dobu létat. Ironií je, že nesnáší výšky. Díky jeho dračí krvi se navíc rychleji léčí.
Amulet, co u sebe nosí dokáže proměnit na velice kvalitní meč, který je vykován přímo pro maraduiho s dračím patronem.


Příběh:
Jeho otec i matka byly Genten fukki, oba měly stejného patrona a tím byl drak, takže není divu, že Seth je na tom stejně. Pocházeli z kočovného klanu, kde byla jednoduchá hierarchie - nejsilnější je vůdce. Jeho rodiče byly v klanu vážení a jedni z nejschopnějších, ale o post vůdce se nikdy nezajímali. Oba rodiče Setha milovali a starali se o něj. Už od mala měl kvalitní výcvik a vrozený talent. V 15 letech, kdy jsou jedinci v jeho klanu bráni za dospělé dostal od rodičů rodinný amulet, svou zbroj a meč, což pro členy jeho klanu znamenalo samostatnost. Další dva roky si žil "klidně" a plnil si povinnosti jakožto jeden z válečníků. Po těchto dvou letech byl jeho klan v noci přepaden skupinou skřetů. Po chvíli zmatku se ale jeho klan dostal do převahy a skřety zahnal. Bohužel Seth se v bitevní vřavě dostal do bezvědomí a po probuzení po jeho klanu nebylo ani stopy. Stanovil si tedy jasný cíl - najít svůj klan. Celé 4 roky putoval po světě a vyptával se. Díky tomu, že potkával lidi se naučil chovat ve společnosti a získával zkušenosti o zvycích jiných ras. Kvůli tomu, že byl celý život prakticky odříznut od jiných ras to pro něj nebylo lehké a i v dnešní době se má stále co učit. Po 4 letech se rozhodl, že se usadí a bude pokračovat spíše pasivně. Ať už je to dobře, nebo ne, rozhodl se usadit v Eldewaru.


Obrázky:

Seth + běžně používaný meč a brnění:


Přívěšek v normální podobě:Přívěsek po transformaci:


Patron:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3