Silvia Diana Star

2. ledna 2014 v 18:38 |  Seznam postav
Vlastník: KattyCat

Jméno a příjmení: Silvia Diana Star

Pohlaví: Žena

Rasa: Padlý anděl - Hříšnice

Věk: 19

Práce: -Vzhled:
Diana měří asi metr šedesát pět a má delší tmavé vlasy. Občas přes ně nosívá srdcovou čelenku, čímž si připomíná nešťastnou lásku. Má dost velká prsa, která se však snaží za každých okolností maskovat. Byť je její obličej andělský krásný, téměř nikdo se na něj nedívá. Její hubená postava by se dala nazvat pastvou pro oči.

Majetek:
Byteček ve městě

Povaha a záliby:
I když je padlým andělem, je velmi milá a přívětivá. Se všemi si rozumí, je velice společenská a přátelská, ale děsí ji vážné vztahy kvůli minulosti. Baví ji také tanec a zpěv.

Schopnosti a nadání:
Jako každý anděl samozřejmě dokáže schovat křídla. Dia zvládne pozměnit jejich barvu z černých na bílé, čímž maskuje, že zradila. Je nadanou zpěvačkou, ale zpívá pouze v kostele, kde se snaží odčinit své hříchy.

Příběh:
Silvia nebyla vždycky padlým andělem, to je jasné. Když dosáhla patnáctých narozenin, směla sestoupit na Zem. Zná všechny doby z blízka, narodila se v časoprostorové mezi. Hledala nějaké hříšníky, jejichž mysl by mohla naklonit dobru. Po pár dnech na Zemi se však zamilovala a každý anděl ví, že by neměl, zvlášť do člověka. Edward však nebyl obyčejný, měl velmi silnou čarodějnou moc. Po několika týdnech mu prozradila, že je andělem. Vzal to a ti dva spolu strávili ještě několik měsíců. Nevědomky ale byla přetažena na stranu zla.
Když se po půl roce rozešli, hrozně ji to sebralo. Chtěla se vrátit domů, ale nebyla puštěna. Zhřešila, kradla a podváděla. Její křídla ztmavla a Diana byla vyhnána. Věří ale, že hříchy se dají napravit. Každým dnem musí najít někoho, kdo by ji dostal domů.

Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3