Torio Abatsu

5. ledna 2014 v 15:42 |  Seznam postav
Vlastník: Torio

Jméno a příjmení: Torio Abatsu

Pohlaví: Muž

Rasa: Elf - Vrah , Lučišník , stopař, zvěd

Věk: 20

Práce: námezdný vrah a zvědVzhled:
Na elfa je docela malého vzrůstu něco mezi 167a168. Má dosti bledou pokožku a jizvu přes pravou lopatku která se táhne až k levé ledvině.Dlouhé bílé vlasy a šedé oči jsou jeho hlavním poznávacím znamením. Má úzká ústa a spíše menší nos. Do boje si sebou nosí železné nárameníky které jsou prodlouženy šupinovími rukávy a límcem. Normálně jej lze zahlédnout v kabátě a lněné tunice jenž jsou v šedé barvě. Kalhoty nejsou skoro vidět přes kabát a tuniku ale jsou také lněné a ve stejné barvě jako ostatní oblečení. Celkoví vzhled doplňují vysoké lehké boty a koženo-železné nátepníky na obouch rukách. Na rozdíl od ostatních elfů nejčastěji používá malí dvojprohnutý luk. Na krátkou vzdálenost používá dýku(někdy dvě). Lze jej zahlédnout i s dvěma meči jenž jdou spojit do jednoho dvoučepelového.

Majetek:
Luk, dva meče,dvě dýky,Taška s jedy,zbroj,náhradní prošívaná košile,toulec a náhradní šípy, Rodový prsten (jenž nenosí),
malí domek severně od Dračí sluje.

Povaha a záliby:
Torio je na elfa velmi arogantní a opovrhuje téměř všemi formami života.
Spoléhá se jen na sebe a své přátele. Je velmi iteligentní,má dobrý postřeh a rychlé úvahy. Je částečně filozof. Velmi rád posedává v hostincích(i když nepije alkohol) a poslouchá zvěsti a legendy případně možnosti práce.Nebo se potuluje po okolí se svými přáteli.Nesnáší porážku ve slovních debatách.

Schopnosti a nadání:
Je velice nadaný lukostřelec,zvěd,stopař,vrah a travič. Je skvělí v plížení a tichém pohybu. Od narození se dokáže dorozumívat se zvířaty ale jeho magické schopnosti nejsou velmi dobré.

Příběh:
Torio se narodil jednomu z menších elfích klanů.Přes všechnu snahu byl neuspěšný při pokusech o používání magie. Ale byl velmi nadaný v oblasti tiché likvidace.V dosažení 17 let byl zařazen do jednotky chránící hranice klanu. Ale byl zraněn(jizva na zádech) a skupina mordérů pronikla přes hranice a napadla sídlo klanu. Mordéři zabili všechny které našli a skupinu která došla od hranic chytly do pasti a umučili. Torio v té době byl za hranicemi lesa a léčil se u Madarui který ho našel když umíral. Když se vyléčil a vrátil se tak zjistil že jeho klan byl zničen a vyvražděn. A tak bloudil po pustinách a jednoho dne z dálky uviděl elfku která mu připadla povědomá.I když jse při tom málem zabili tak nakonec zjistili že jsou vlastně sourozenci a tá elfka byla Toriova kamarádka z dětství která odešla z klanu kvůli neshodám. Po několika týdnech kdy spolu lovili,vraždili,mluvili o letech které uplynuli, a po tom co prožili i trošku osobnější záležitosti se shodli na tom že pomstí svůj klan.
Ve chvíli kdy nalezli to co hledali Torio nezkrotil svůj vztek a málem zemřel kdyby jej nezachránila ona kamarádka ale ta sama při boji dostala šipku z kuše do stehna. Samo o sobě to nebylo závažné zranění ale šipka byla otrávená. I když se Torio snažil nakonec zemřela a on zničený ztrátou klanu a kamarádky bloudil a spadl do temných myšlenek a navždy odešel ze severního lesa a v lidských městech se naučil vraždit což mu šlo skvěle díky obratnosti a tiché chůzi. Později se naučil i míchat jedy a používat je k vraždám. Po pár letech se uchýlil do ústraní a usídlil se u města Eldewar.

Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3