Vikki Blue

6. ledna 2014 v 20:21 |  Seznam postav
Vlastník: Blackie

Jméno a příjmení: Vikki Blue

Pohlaví: Žena

Rasa: Člověk

Věk: 13

Práce: -Vzhled:
Vikkiinu hlavu zdobí polodlouhé zlatavě blonďaté vlasy a modré oči. Postavu má pěkně vytrénovanou tancem a gymnastikou, jež dělá odmala. Má extravagantní styl, ráda nosí barevné oblečení a vysoké módní boty. Dívka krásná jako anděl.

Majetek:
-

Povaha a záliby:
Jako anděl krásná dívka má taktéž andělskou povahu. Děvče vychované v blahobytu si uchovalo skromnost a přátelskost. Je neskutečně čestná, dobrosrdečná a tolerantní. Avšak, jako každá teenagerka, dokáže někoho jen tak odpálkovat, pokud se jí nelíbí jeho řeči nebo společnost. V přítomnosti přátel je nejšťastnější, tráví s nimi většinu svého volného času. Miluje zpěv a tanec, také divadlo a gymnastiku.

Schopnosti a nadání:
Už v malém věku prošla baletní průpravou, přihlásila se na gymnastiku, začala s výrazovým tancem a divadlem. Je velice talentovaná, co se týče pohybu a zpěvu. Speciální schopnosti nemá žádné, ale nikdy je zatím nepotřebovala.

Příběh:
Vikki se narodila v Kalifornském Malibu. Její rodiče jsou bohatými obchodníci, proto si odjakživa mohla dovolit, co chtěla. Ve třech letech ji rodiče zapsali do baletu, kde prošla průpravou. Už její první učitelka poznala, jak je Vikki talentovaná, ale taky, že ji balet nebaví. Rodiče ji tedy po roce zapsali na výrazový tanec, jenž milovala! Začala i s gymnastikou, do dramaťáku a byla šťastná. Mívala nejnovější telefon, počítač, chodila na koncerty do první řady. Vždycky ale zůstávala skromná. Své štěstí přenášela na ostatní. Staré věci věnovávala na charitu. V jedenácti letech se dostala na gymnázium, čímž ukázala, že je i chytrá. Jenže ve třinácti se jí přestalo dařit. Její známky šly ke dnu. Rodiče byli naštvaní, všechno jí zabavili a poslali ji na Vánoce k bláznivé pratetě, u které musela pracovat i přes Štědrý den. Dnes, kdy se měla vrátit do Malibu, se ale neobjevila.

Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3